Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Odra Wodzisław wygrała z portugalsko-brazylijskim zaciągiem z Piotrówki [WIDEO]

13.07.2018 21:40 | 5 komentarzy | kozz

Drużyna prowadzona przez Ryszarda Wieczorka wygrała w piątek w meczu kontrolnym z LZS Piotrówka 4:3.

Ghanijczyk Alexander Turkson strzelił swojego pierwszego gola w barwach Odry Wodzisław / fot. Maciej Kozina

Materiał wideo:

Mecz rozegrano na boisku w Wodzisławiu Śląskim na obiektach Gosława Jedłownik. W Odrze zagrali nowo pozyskani piłkarze jak Jarosław Wieczorek, Mariusz Zganiacz, Piotr Szymiczek czy Alexander Turkson jak i kilku zawodników testowanych oraz ci, którzy reprezentowali barwy wodzisławskiego klubu w minionym sezonie w klasie okręgowej. Z kolei w zespole z Piotrówki w zdecydowanej większości wystąpili zawodnicy testowani z Portugalii i Brazylii. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji i pięknych goli, które można zobaczyć w materiale wideo.

Odra Wodzisław - LZS Piotrówka 4:3 (2:2)

Alexander Turkson 25., zawodnik testowany 38., Rafał Czogalik 64., zawodnik testowany 69. - zawodnik testowany 28., zawodnik testowany 37., zawodnik testowany 83.

W 19. minucie meczu Mariusz Zganiacz (Odra) przestrzelił rzut karny.

Skład Odry:

I połowa: zawodnik testowany - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Piotr Szymiczek, Artur Gać, Jarosław Wieczorek, Mariusz Zganiacz, Alexander Turkson, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Damian Tarka.

II połowa: Karol Wacławiec - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Krzysztof Krzyżok, Piotr Górnicki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Rafał Czogalik, Grzegorz Gojny.

Trener: Ryszard Wieczorek