Sobota, 16 października 2021

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

GKS 1962 Jastrzębie zaprezentował się kibicom [ZDJĘCIA]

15.07.2018 21:02 | 0 komentarzy | kozz

Beniaminek I ligi przed oczami kibiców. W niedzielę przed meczem finałowym mundialu w hali sportowej Jastor w Jastrzębiu-Zdroju zaprezentowano kadrę GKS 1962 Jastrzębie przed rozpoczynającym się już za tydzień sezonem 2018/19.

GKS 1962 Jastrzębie zaprezentował się kibicom [ZDJĘCIA]
Wojciech Caniboł grał dla Jastrzębia przez ostatnie pięć sezonów, począwszy od czwartej ligi po awans do pierwszej /fot. Julia Iskra
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zaprezentowano kadrę piłkarzy, którzy będą walczyli o punkty w I lidze. Jastrzębianie wracają na ten poziom rozgrywkowy po dziewięciu latach pobytu w niższych klasach. Podziękowano za grę wieloletnimu graczowi GKS-u Wojciechowi Canibołowi. Trener pytany o cele odpowiadał, że interesują ich 3 punkty w każdym kolejnym meczu. W Jastrzębiu zdają sobie sprawę, że będzie to ciężki sezon i trudno będzie w każdym meczu, ale pobyt w I lidze to spełnienie marzeń. Szkoleniowiec Jarosław Skrobacz patrzy optymistycznie w przyszłość i zapowiada ofensywną grę i walkę do samego końca.

Pierwszy mecz GKS 1962 Jastrzębie rozegra 21 lipca o 20.30. Przed własną publicznością na stadionie przy Harcerskiej GKS podejmie Wigry Suwałki. 

Zobacz zdjęcia z prezentacji autorstwa Julii Iskry.