Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Drużyna Latala wygrała z Legią. Gol Grendela

24.07.2018 22:55 | 0 komentarzy | adi

Prowadzony przez trenera Radoslava Latala Spartak Trnava wygrał na wyjeździe z Legią Warszawa, a jednego z dwóch goli strzelił były piłkarz Górnika Zabrze, Erik Grendel.

Spartak Trnava strzelił gola już w 16. minucie, gdy Erik Grendel pokonał Arkadiusza Malarza po uderzeniu zza pola karnego. Drugiego gola dla mistrza Słowacji zdobył w doliczonym czasie gry Jan Vlasko, były zawodnik Zagłębia Lubin. Rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów odbędzie się 31 lipca o godzinie 20:30.

Latal był trenerem Piasta Gliwice w latach 2015-2017. W sezonie 2015/2016 zdobył z klubem tytuł wicemistrza Polski. Grendel z kolei grał w Górniku Zabrze w latach 2015-2018, a to Spartaka odszedł w letniej przerwie. W trójkolorowych barwach rozegrał 37 spotkań w ekstraklasie, w których strzelił dwie bramki.