środa, 5 października 2022

imieniny: Igora, Apolinarego, Placyda

RSS

Raciborska A klasa poznała terminarz

27.07.2018 16:54 | 0 komentarzy | adi

Śląski Związek Piłki Nożnej podokręg Racibórz opublikował terminarz rundy jesiennej A klasy.

Raciborska A klasa poznała terminarz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rozgrywki rozpoczną się 11 sierpnia i potrwają do weekendu 10-11 listopada. W tym czasie rozegranych zostanie 15 kolejek.

Terminarz rundy jesiennej 2018/2019 A klasy podokręg Racibórz

1. kolejka - 11-12 sierpnia

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Tworków

LKS Brzezie - LKS Naprzód 46 Zawada

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Start Pietrowice Wielkie

LKS Pawłów - LKS Chałupki

LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Płomień Kobyla

LKS Studzienna - LKS Raszczyce

LKS Lyski - KS 1905 Krzanowice

LKS Buk Rudy - TS Górnik Pszów

2. kolejka - 15 sierpnia

LKS Tworków - TS Górnik Pszów

KS 1905 Krzanowice - LKS Buk Rudy

LKS Raszczyce - LKS Lyski

LKS Płomień Kobyla - LKS Studzienna

LKS Chałupki - LKS Czarni Nowa Wieś

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Pawłów

LKS Naprzód 46 Zawada - KS Stal Kuźnia Raciborska

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Brzezie

3. kolejka - 18-19 sierpnia

LKS Brzezie - LKS Tworków

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Zgoda Zawada Książęca

LKS Pawłów - LKS Naprzód 46 Zawada

LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Start Pietrowice Wielkie

LKS Studzienna - LKS Chałupki

LKS Lyski - LKS Płomień Kobyla

LKS Buk Rudy - LKS Raszczyce

TS Górnik Pszów - KS 1905 Krzanowice

4. kolejka - 25-26 sierpnia

LKS Tworków - KS 1905 Krzanowice

LKS Raszczyce - TS Górnik Pszów

LKS Płomień Kobyla - LKS Buk Rudy

LKS Chałupki - LKS Lyski

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Studzienna

LKS Naprzód 46 Zawada - LKS Czarni Nowa Wieś

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Pawłów

LKS Brzezie - KS Stal Kuźnia Raciborska

5. kolejka - 1-2 września

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Tworków

LKS Pawłów - LKS Brzezie

LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Zgoda Zawada Książęca

LKS Studzienna - LKS Naprzód 46 Zawada

LKS Lyski - LKS Start Pietrowice Wielkie

LKS Buk Rudy - LKS Chałupki

TS Górnik Pszów - LKS Płomień Kobyla

KS 1905 Krzanowice - LKS Raszczyce

6. kolejka - 8-9 września

LKS Tworków - LKS Raszczyce

LKS Płomień Kobyla - KS 1905 Krzanowice

LKS Chałupki - TS Górnik Pszów

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Buk Rudy

LKS Naprzód 46 Zawada - LKS Lyski

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Studzienna

LKS Brzezie - LKS Czarni Nowa Wieś

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów

7. kolejka - 15-16 września

LKS Pawłów - LKS Tworków

LKS Czarni Nowa Wieś - KS Stal Kuźnia Raciborska

LKS Studzienna - LKS Brzezie

LKS Lyski - LKS Zgoda Zawada Książęca

LKS Buk Rudy - LKS Naprzód 46 Zawada

TS Górnik Pszów - LKS Start Pietrowice Wielkie

KS 1905 Krzanowice - LKS Chałupki

LKS Raszczyce - LKS Płomień Kobyla

8. kolejka - 22-23 września

LKS Tworków - LKS Płomień Kobyla

LKS Chałupki - LKS Raszczyce

LKS Start Pietrowice Wielkie - KS 1905 Krzanowice

LKS Naprzód 46 Zawada - TS Górnik Pszów

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Buk Rudy

LKS Brzezie - LKS Lyski

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Studzienna

LKS Pawłów - LKS Czarni Nowa Wieś

9. kolejka - 29-30 września

LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Tworków

LKS Studzienna - LKS Pawłów

LKS Lyski - KS Stal Kuźnia Raciborska

LKS Buk Rudy - LKS Brzezie

TS Górnik Pszów - LKS Zgoda Zawada Książęca

KS 1905 Krzanowice - LKS Naprzód 46 Zawada

LKS Raszczyce - LKS Start Pietrowice Wielkie

LKS Płomień Kobyla - LKS Chałupki

10. kolejka - 6-7 października

LKS Tworków - LKS Chałupki

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Płomień Kobyla

LKS Naprzód 46 Zawada - LKS Raszczyce

LKS Zgoda Zawada Książęca - KS 1905 Krzanowice

LKS Brzezie - TS Górnik Pszów

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Buk Rudy

LKS Pawłów - LKS Lyski

LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Studzienna

11. kolejka - 13-14 października

LKS Studzienna - LKS Tworków

LKS Lyski - LKS Czarni Nowa Wieś

LKS Buk Rudy - LKS Pawłów

TS Górnik Pszów - KS Stal Kuźnia Raciborska

KS 1905 Krzanowice - LKS Brzezie

LKS Raszczyce - LKS Zgoda Zawada Książęca

LKS Płomień Kobyla - LKS Naprzód 46 Zawada

LKS Chałupki - LKS Start Pietrowice Wielkie

12. kolejka - 20-21 października

LKS Tworków - LKS Start Pietrowice Wielkie

LKS Naprzód 46 Zawada - LKS Chałupki

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Płomień Kobyla

LKS Brzezie - LKS Raszczyce

KS Stal Kuźnia Raciborska - KS 1905 Krzanowice

LKS Pawłów - TS Górnik Pszów

LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Buk Rudy

LKS Studzienna - LKS Lyski

13. kolejka - 27-28 października

LKS Lyski - LKS Tworków

LKS Buk Rudy - LKS Studzienna

TS Górnik Pszów - LKS Czarni Nowa Wieś

KS 1905 Krzanowice - LKS Pawłów

LKS Raszczyce - KS Stal Kuźnia Raciborska

LKS Płomień Kobyla - LKS Brzezie

LKS Chałupki - LKS Zgoda Zawada Książęca

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Naprzód 46 Zawada

14. kolejka 3-4 listopada

LKS Tworków - LKS Naprzód 46 Zawada

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Start Pietrowice Wielkie

LKS Brzezie - LKS Chałupki

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Płomień Kobyla

LKS Pawłów - LKS Raszczyce

LKS Czarni Nowa Wieś - KS 1905 Krzanowice

LKS Studzienna - TS Górnik Pszów

LKS Lyski - LKS Buk Rudy

15. kolejka - 10-11 listopada

LKS Buk Rudy - LKS Tworków

TS Górnik Pszów - LKS Lyski

KS 1905 Krzanowice - LKS Studzienna

LKS Raszczyce - LKS Czarni Nowa Wieś

LKS Płomień Kobyla - LKS Pawłów

LKS Chałupki - KS Stal Kuźnia Raciborska

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Brzezie

LKS Naprzód 46 Zawada - LKS Zgoda Zawada Książęca