Niedziela, 24 października 2021

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Raciborska C klasa z terminarzem

27.07.2018 18:28 | 0 komentarzy | adi

Drużyny z I i II grupy C klasy Racibórz poznały terminarz rundy jesiennej.

Raciborska C klasa z terminarzem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zawodnicy z klasy C Racibórz rozpoczną ligowe zmagania w ostatni weekend sierpnia i grać będą do weekendu 20-21 października. W tym czasie rozegrają dziewięć kolejek.

Terminarz rundy jesiennej I grupy C klasy Racibórz

1. kolejka - 25-26 sierpnia

LKS Cyprzanów - pauza

KS Pietraszyn - LKS Tworków II

LKS Naprzód Czyżowice II - LKS Wojnowice

LKS Ruch Bolesław - LKS Bojanów

LKS Owsiszcze II - KS Olszynka Olza

2. kolejka - 1-2 września

KS Olszynka Olza - pauza

LKS Bojanów - LKS Owsiszcze II

LKS Wojnowice - LKS Ruch Bolesław

LKS Tworków II -LKS Naprzód Czyżowice II

LKS Cyprzanów - KS Pietraszyn

3. kolejka - 8-9 września

KS Pietraszyn - pauza

LKS Naprzód Czyżowice II - LKS Cyprzanów

LKS Ruch Bolesław - LKS Tworków II

LKS Owsiszcze II - LKS Wojnowice

KS Olszynka Olza - LKS Bojanów

4. kolejka - 15-16 września

LKS Bojanów - pauza

LKS Wojnowice - KS Olszynka Olza

LKS Tworków II - LKS Owsiszcze II

LKS Cyprzanów - LKS Ruch Bolesław

KS Pietraszyn -LKS Naprzód Czyżowice II

5. kolejka - 22-23 września

LKS Naprzód Czyżowice II - pauza

LKS Ruch Bolesław - KS Pietraszyn

LKS Owsiszcze II - LKS Cyprzanów

KS Olszynka Olza - LKS Tworków II

LKS Bojanów - LKS Wojnowice

6. kolejka - 29-30 września

LKS Wojnowice - pauza

LKS Tworków II - LKS Bojanów

LKS Cyprzanów - KS Olszynka Olza

KS Pietraszyn - LKS Owsiszcze II

LKS Naprzód Czyżowice II - LKS Ruch Bolesław

7. kolejka - 6-7 października

LKS Ruch Bolesław - pauza

LKS Owsiszcze II -LKS Naprzód Czyżowice II

KS Olszynka Olza - KS Pietraszyn

LKS Bojanów - LKS Cyprzanów

LKS Wojnowice - LKS Tworków II

8. kolejka - 13-14 października

LKS Tworków II - pauza

LKS Cyprzanów - LKS Wojnowice

KS Pietraszyn - LKS Bojanów

LKS Naprzód Czyżowice II - KS Olszynka Olza

LKS Ruch Bolesław - LKS Owsiszcze II

9. kolejka - 20-21 października

LKS Owsiszcze II - pauza

KS Olszynka Olza - LKS Ruch Bolesław

LKS Bojanów -LKS Naprzód Czyżowice II

LKS Wojnowice - KS Pietraszyn

LKS Cyprzanów - LKS Tworków II

Terminarz rundy jesiennej I grupy C klasy Racibórz

1. kolejka - 25-26 sierpnia

LKS Płomień Siedliska - pauza

LKS Strzelec Rzuchów - LKS Naprzód 46 Zawada II

LKS Pstrążna - LKS Wicher Płonia

LKS Studzienna II - LKS Sparta Babice

KS Kornowac II - LKS Dzimierz

2. kolejka - 1-2 września

LKS Dzimierz - pauza

LKS Sparta Babice - KS Kornowac II

LKS Wicher Płonia - LKS Studzienna II

LKS Naprzód 46 Zawada II - LKS Pstrążna

LKS Płomień Siedliska - LKS Strzelec Rzuchów

3. kolejka - 8-9 września

LKS Strzelec Rzuchów - pauza

LKS Pstrążna - LKS Płomień Siedliska

LKS Studzienna II - LKS Naprzód 46 Zawada II

KS Kornowac II - LKS Wicher Płonia

LKS Dzimierz - LKS Sparta Babice

4. kolejka - 15-16 września

LKS Sparta Babice - pauza

LKS Wicher Płonia - LKS Dzimierz

LKS Naprzód 46 Zawada II - KS Kornowac II

LKS Płomień Siedliska - LKS Studzienna II

LKS Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna

5. kolejka - 22-23 września

LKS Pstrążna - pauza

LKS Studzienna II - LKS Strzelec Rzuchów

KS Kornowac II - LKS Płomień Siedliska

LKS Dzimierz - LKS Naprzód 46 Zawada II

LKS Sparta Babice - LKS Wicher Płonia

6. kolejka - 29-30 września

LKS Wicher Płonia - pauza

LKS Naprzód 46 Zawada II - LKS Sparta Babice

LKS Płomień Siedliska - LKS Dzimierz

LKS Strzelec Rzuchów - KS Kornowac II

LKS Pstrążna - LKS Studzienna II

7. kolejka - 6-7 października

LKS Studzienna II - pauza

KS Kornowac II - LKS Pstrążna

LKS Dzimierz - LKS Strzelec Rzuchów

LKS Sparta Babice - LKS Płomień Siedliska

LKS Wicher Płonia -LKS Naprzód 46 Zawada II

8. kolejka - 13-14 października

LKS Naprzód 46 Zawada II - pauza

LKS Płomień Siedliska - LKS Wicher Płonia

LKS Strzelec Rzuchów - LKS Sparta Babice

LKS Pstrążna - LKS Dzimierz

LKS Studzienna II - KS Kornowac II

9. kolejka - 20-21 października

KS Kornowac II - pauza

LKS Dzimierz - LKS Studzienna II

LKS Sparta Babice - LKS Pstrążna

LKS Wicher Płonia - LKS Strzelec Rzuchów

LKS Naprzód 46 Zawada II - LKS Płomień Siedliska