Rafako na początek przegrało u siebie z Turzą Śląską [ZDJĘCIA]

11.08.2018 22:47 | 0 komentarzy | tom

W sobotę przy Łąkowej w I kolejce klasy okręgowej zawodnicy KS Rafako Racibórz podjęli LKS Unia Turza Śląska. Spotkanie zakończyło się przegraną gospodarzy 1:2.

Pierwsza połowa należała dla gości. Najpierw bramka Kamila Kuczoka w 23 minucie, a 10 minut później kolejna Arkadiusza Lalko, które zapewniły spokojną przewagę przyjezdnym. W drugiej połowie nadzieję gospodarzom przywrócił Dominik Siedlaczek strzałem na bramkę w 74 minucie. Później zawodnicy z Raciborza próbowali wyrównać wynik bezskutecznie. Spotkanie zakończyło się jednobramkową wygraną dla Turzy Śląskiej.

KS Rafako Racibórz - LKS Unia Turza Śląska 1:2 (0:2)

Bramki: Dominik Siedlaczek 74. - Kamil Kuczok 23., Arkadiusz Lalko 33.

Sędziowali: Mateusz Piszczelok, Robert Wala, Marcin Zientek.

Żółte kartki: Robert Maryniok, Paweł Staniczek, Jan Kurpiński (Unia).

KS Rafako Racibórz: Dawid Chluba, Piotr Cerkowniak, Kamil Koczor (73. Łukasz Stecko), Konrad Fedyn, Damian Gawryluk (89. Paweł Kowacz), Grzegorz Jakosz, Damian Mazurek, Patryk Moneta, Szymon Niedziela, Dominik Siedlaczek, Łukasz Zajda. Trener: Grzegorz Jakosz.

LKS Unia Turza Śląska: Dawid Hanzel (78. Bartosz Suszek), Piotr Glenc, Marek Gładkowski (90. Jan Krupiński), Kamil Główka, Kamil Kostecki, Kamil Kuczok, Arkadiusz Lalko, Robert Maryniok (45+1. Gabriel Szkatuła), Dariusz Pawlusiński (90+2. Jan Chlebik), Paweł Staniczek, Oskar Stanik (66. Dawid Pawlusiński). Trener: Jacek Gorczyca.