Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Co za emocje! Bełk wyszarpał trzy punkty

12.08.2018 09:23 | 0 komentarzy | adi

KS Decor Bełk prowadził z GKS-em Radziechowy-Wieprz dwoma bramkami. Zaliczkę stracił pod koniec spotkania, ale trzy punkty zapewnił gościom - w doliczonym czasie gry - Damian Olczak.

Przewagę w pierwszej połowie piłkarze KS-u Decor Bełk udokumentowali jedną bramką, zdobytą po zespołowej akcji, którą wykończył Damian Olczak. Gdy na 20 minut przed końcem na 2:0 - po rzucie rożnym - podwyższył Bartosz Wójcik, wydawać by się mogło, że emocje w tym spotkaniu już się zakończyły. Nic bardziej mylnego!

Gospodarze wzięli się w garść i ruszyli na rywala. Efekt? Dwa gole po rzutach wolnych. Bohaterem spotkania został jednak Olczak, który w doliczonym czasie gry zdobył gola na wagę trzech punktów.

GKS Radziechowy Wieprz - KS Decor Bełk 2:3 (0:1)

Bramki: Artur Kitka, Szymon Byrtek - Damian Olczak 2, Bartosz Wójcik

Bełk: Kamil Zemanek – Dawid Semeniuk, Dawid Grabiec, Bartosz Wójcik, Michał Stryczek, Andrzej Niewiedział, Łukasz Spórna (65. Piotr Groborz), Robert Dymowski, Wojciech Barnik (80. Krzysztof Wesoły), Wojciech Rasek, Damian Olczak.