Wilki zaczęły dobrze, ale wracają bez punktów

12.08.2018 10:04 | 0 komentarzy | adi

Wilki Wilcza przegrały na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 2:3. Goście kończyli mecz w osłabieniu.

Wilki świetnie rozpoczęły spotkanie, bo już w pierwszych minutach gola zdobył Leszczyński, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i błąd defensywy gospodarzy. Drzewiarz ruszył do odrabiania strat i jeszcze przed przerwą nie tylko wyrównał, ale też wyszedł na prowadzenie - po dwóch trafieniach Szymona Królaka.

Drugiego gola zdobył też Leszczyński, który kilka minut po wznowieniu gry uderzeniem z kilkunastu metrów. Mecz wygrali gospodarze, bo własnego bramkarza niefortunną interwencją pokonał Wawoczny. Ekipa z Wilczy kończyła mecz w 10, bo czerwoną kartkę - chwilę po golu na 3:2 - zobaczył Leszczyński.

Drzewiarz Jasienica - Wilki Wilcza 3:2 (2:1)

Bramki: Królak 27., 42., Wawoczny 66. (samobójcza) - Leszczyński 6., 52.