środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Gorzyce zwyciężyły w derbach z Rogowem [ZDJĘCIA]

12.08.2018 14:04 | 0 komentarzy | tom

W sobotę w Gorzycach odbył się mecz I kolejki klasy okręgowej. Po słabszej pierwszej połowie gospodarze wygrali 4:1 z sąsiadami z Rogowa.

W pierwszej cześci spotkania padła jedna bramka z rzutu karnego na konto Rogowa po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika Czarnych. Druga połowa była bardziej obfita w bramki dla gospodarzy, którzy aż cztery razy trafili do bramki przeciwnika.

LKS Czarni Gorzyce - KS Przyszłość Rogów 4:1 (0:1)

Bramki: Jacek Bażan 49., Witold Lamczyk 75., Kamil Kucharski 81., Tomasz Grycman 90+2.,  - Bartosz Stebel 15.-k,

Żółte kartki: Dawid Skrzyszowski (Gorzyce) - Łukasz Kubica, Bartosz Stebel (Rogów).

Gorzyce: Beniamin Jastrzębowski, Tomasz Kukla, Adrian Suchanek (85. Szymon Panic), Kamil Benauer, Jacek Bażan (63. Tomasz Grycman), Daniel Burzyński (46. Kamil Kucharski), Witold Lamczyk, Grzegorz Lukasiak (75. Dawid Zychma), Patryk Panic, Dawid Skrzyszowski (78. Paweł Wojtala), Rafał Wala. Trener: Tomasz Cielusek.

Rogów: Dawid Juzek (70. Karol Winkler), Szymon Kędzia (78. Mateusz Rajman), Wojciach Konopek (68. Mateusz Maciejczyk), Tomasz Kozielski, Łukasz Kubica, Dorian Leśniewski (61. Michał Wala), Krystian Prusowski, Kamil Rybarz, Bartosz Stebel, Denis Waś, Kamil Zychma. Trener: Radosław Ciuberek.