Odra Centrum wywiozła punkt z gorącego terenu

13.08.2018 11:50 | 0 komentarzy | dud

W meczu I kolejki piłkarskiej IV ligi piłkarze Odry Centrum Wodzisław Śląski zremisowali ze Spójnią Landek.

Po meczu obustronnej walki wynik spotkania można uznać za sprawiedliwy. Już w trzeciej minucie spotkania Odra objęła prowadzenie po golu Mateusza Bugdoła. W 43 minucie gospodarze po rzucie rożnym zdobyli wyrównującego gola.

Zaraz po przerwie goście z Wodzisławia Śląskiego mieli dwie wyśmienite sytuacje do podwyższenia wyniku, jednak strzały Kocztorza i Sikorskiego minęły o centymetry bramkę Spójni. Gospodarze również odgryzali się bardzo groźnymi kontrami  ale wynik do końca nie uległ już zmianie.

Już w środę Odra zagra z Kuźnią Ustroń o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Bogumińskiej 8.

Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1