Niedziela, 26 czerwca 2022

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

Rafał Chałupiński zaprasza na mecz ze Spójnią Landek [WIDEO]

14.08.2018 17:00 | 0 komentarzy | kozz

Już w środowe popołudnie piłkarze czwartoligowej Unii Racibórz rozegrają pierwszy mecz w roli gospodarza w sezonie 2018/19. Na mecz zaprasza pomocnik raciborskiej drużyny Rafał Chałupiński. Początek meczu ze Spójnią Landek o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Srebrnej.

Rafał Chałupiński zaprasza na mecz ze Spójnią Landek [WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Unia Racibórz w pierwszej kolejce zmierzyła się z beniaminkiem IV ligi - Płomieniem Połomia. Spotkanie odbyło się w Połomi, ale prowadzenie jako pierwsi objęli raciborzanie po golu Jonatana Domina w 12. minucie meczu. Gospodarze zdołali wyrównać bramką Pawła Sękowskiego i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

W II kolejce IV ligi, Unia rozegra pierwszy mecz w roli gospodarza. Na Srebrnej podejmie Spójnię Landek. Zespół z Landka podobnie jak Unia prowadzona przez trenera Pawła Krzysztoporskiego zremisował w I kolejce. Spójnia zakończyła mecz z Odrą Centrum Wodzisław Śląski wynikiem 1:1.

Zarówno zespół z Raciborza jak i z Landka prezentuje podobny poziom zatem zapowiada się wyrównane spotkanie. W poprzednim sezonie obie drużyny zakończyły z taką samą liczbą punktów (34). Unia była nieznacznie lepsza, bo wygrała u siebie 3:1, natomiast zremisowała na wyjeździe 1:1.