imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

KS Decor Bełk z kolejnym zwycięstwem

15.08.2018 22:43 | 0 komentarzy | adi

Drugi mecz - drugie zwycięstwo. W dodatku drugi raz w stosunku 3:2.

Mecz z LKS-em Goczałkowice-Zdrój nie rozpoczął się dobrze, bo goście już w 2. minucie objęli prowadzenie. Gospodarze zdołali jednak jeszcze przed przerwą odrobić stratę - za sprawą Damiana Olczaka - a po ładnej, zespołowej akcji pod koniec pierwszej połowy - objąć prowadzenie po golu Michała Stryczaka.

Tuż po wznowieniu gry LKS wyrównał po trafieniu z rzutu wolnego. Ekipa z Bełku odpowiedziała bardzo szybko, bo zaledwie kilka minut później bramkę na 3:2 zdobył Łukasz Spórna.

Czy Decor przedłuży zwycięską serię? W niedzielę drużynę czeka wyjazd do Gaszowic.

KS Decor Bełk - LKS Goczałkowice-Zdrój 3:2 (2:1)
Bramki: Olczak, Stryczek, Spórna - Benek, Baron.

Bełk: Kamil Zemanek – Dawid Semeniuk, Dawid Grabiec, Bartosz Wójcik, Michał Stryczek (65. Piotr Groborz), Andrzej Niewiedział, Łukasz Spórna, Robert Dymowski (90. Patryk Lach), Wojciech Barnik (73. Krzysztof Wesoły), Wojciech Rasek (83. Mateusz Gajek), Damian Olczak.