Czwartek, 30 listopada 2023

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Odra wygrała z "Koziołkami" [ZDJĘCIA]

16.08.2018 19:01 | 0 komentarzy | kozz

W ramach II kolejki raciborskiej B klasy w Rudzie Kozielskiej rozegrano mecz pomiędzy gospodarzami a Odrą Nieboczowy.

Odra wygrała z "Koziołkami" [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zarówno "Koziołki" jak i zawodnicy z Nieboczów nie strzelili w pierwszej kolejce żadnego gola, dlatego też bezpośrednia konfrontacja była okazją do pierwszych zdobyczy bramkowych w sezonie. Pierwsi i jedyni uczynili to przyjezdni z Nieboczów. Na listę strzelców w 21. minucie wpisał się Krzysztof Michna. Ten sam zawodnik przed przerwą podszedł do rzutu karnego podyktowanego przez arbitra, ale strzał został obroniony przez golkipera "Koziołków" Szymona Kalembę. W drugiej części meczu gospodarze stracili zawodnika, po tym jak w 79. minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuścić musiał Dawid Gieron. Odra w 88. minucie zdobyła swoją drugą bramkę w meczu i w sezonie. W końcowych minutach na listę strzelców wpisał się Marek Mnich. Odra Nieboczowy wygrała 2:0 i awansowała w tabeli. Zawodnicy z Rudy Kozielskiej po 180 minutach zmagań są bez zdobyczy bramkowej.

LKS Ruda Kozielska - Odra Nieboczowy 0:2 (0:1)

Krzysztof Michna 21., Marek Mnich 88.

Żółta kartka: Marek Mnich, Krzysztof Michna (obaj Odra) - Dawid Gieron (Ruda Kozielska)

Czerwona kartka: Dawid Gieron (79., Ruda Kozielska)

Ruda Kozielska: Szymon Kalemba - Marcin Adamiak, Andrzej Adamiak, Dawid Ganczorz (75. Zygmunt Kręcichwost), Dawid Gieron, Mateusz Kłoda (82. Rafał Musioł), Daniel Krawiec (88. Piotr Ficek), Adam Michalik, Oliwer Miera, Sebastian Sadło (60. Mateusz Chlubek), Łucjan Węglorz. Trener: Beniamin Miera.

Odra Nieboczowy: Łukasz Janeta - Andrzej Raszczyk (45. Łukasz Glenc), Aleksander Goralczyk (57. Marcin Ochojski), Szymon Kluczka, Mateusz Lazar (86. Sylwester Garbacik), Krzysztof Michna, Marek Mnich (90. Karol Solich), Janusz Piątek, Mirosław Stolorz, Seweryn Szryt (79. Marcin Pocialik), Wojciech Szyra. Trener: Andrzej Wodecki.