Wilki Wilcza zgasiły Płomień Połomia

18.08.2018 21:33 | 1 komentarz | AgaKa

Płomień Połomia nie otrząsnął się jeszcze po poprzedniej porażce (MRKS Czechowice-Dziedzice 5:0), a już musi radzić sobie z kolejną. Wilki Wilcza zafundowały zawodnikom Płomienia solidny wycisk.

Początek pierwszej połowy to zdecydowana przewaga drużyny gości, którzy niemalże wcale nie odchodzili od bramki zawodników Płomienia. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 0:1 dla Wilków Wilcza, gola w 45. minucie strzelił Dawid Gajewski. Druga połowa nie była dla Płomienia wcale łatwiejsza, bo przyniosła gościom kolejne dwa gole: pierwszego w 71. minucie ponownie strzelił Gajewski, drugiego w doliczonym czasie gry Arystydes Pachucy. Walka w obu połowach była niezwykle dynamiczna i bardzo zacięta, co potwierdza ilość żółtych kartek (6).

KS Płomień Połomia - LKS Wilki Wilcza 0:3 (0:1)

KS Płomień Połomia: Dawid Piszczek, Paweł Szczeciński, Daniel Wawrziczek (Aleksander Pięta 74.), Dawid Kudzielko, Bartosz Łyczko (Daniel Zawiślak 90.), Paweł Sękowski, Łukasz Matuszek, Łukasz Herok, Daniel Lubszczyk, Wojciech Łaski (Szymona Kania 58.), Tymoteusz Gościniewicz (Robert Dzierżęga 74.)

Rezerwowi: Daniel Antończyk, Robert Dzierżęga, Konrad Cieślak, Aleksander Pięta, Daniel Zawiślak, Szymon Kania

LKS Wilki Wilcza: Damian Matras, Jakub Steuer, Bartosz Sulima, Marcin Leszczyński, Kamil Wawoczny, Dawid Boczar, Mateusz Wiśniowski (Michał Orzeszyna 60.), Tomasz Tabis (Łukasz Rylukowski), Dawid Drozdowski (Michał Zieliński 45.), Łukasz Zyrkowski (Piotr Buchalik 67.), Dawid Gajewski (Arystydes Pachucy (85.)

Rezerwowi: Robert Pietraszek, Piotr Buchalik, Michał Zieliński, Łukasz Rylukowski, Michał Orzeszyna, Arystydes Pachucy, Kamil Brachaczek

Bramki: Dawid Gajewski 2 (45.,71.) oraz Arystydes Pachucy 1 (90.+1)

Sędziowie: Paweł Jorga (główny), Marcin Kwiecień, Dawid Grzelec, wszyscy z KS Sosnowiec

Żółte kartki: Płomień Połomia - Herok, Matuszek, Gościniewicz, Wilki Wilcza - Wawoczny, Zieliński, Sulima