Odra Wodzisław Śląski nie pozostawiła złudzeń ekipie z Nędzy

19.08.2018 10:15 | 18 komentarzy | dud

W 3. kolejce rozgrywek klasy okręgowej Odra Wodzisław Śląski pewnie pokonała LKS 1908 Nędza.

Piłkarze z Wodzisławia rozkręcają się na dobre. W kolejnym spotkaniu klasy okręgowej wygrali wysoko z LKS-em 1908 Nędza 5:0. Tym samym Odra wskoczyła na fotel lidera rozgrywek.

Gospodarze już w pierwszych 10 minutach pokazali kto będzie rozdawał karty w tym meczu. Po upływie siedmiu minut Tarka i Dudziński wyprowadzili Odrę na dwubramkowe prowadzenie. Damian Tarka po koniec pierwszej połowy strzelił swoją drugą bramkę, tym samym gospodarze schodzili do szatni pewnie prowadząc.

Druga połowa to pewna kontrola meczu przez gospodarzy. Swoje gole zdobyli Dudziński oraz Gojny i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:0.

Już w środę 22 sierpnia Odra rozegra mecz pucharowy z Interem Krostoszowice.

Odra Wodzisław Śląski - LKS 1908 Nędza 5:0 (3:0)