Dąb Gaszowice po wspaniałej pierwszej połowie przegrał z Bełkiem [ZDJĘCIA]

19.08.2018 22:57 | 4 komentarze | tom

W niedzielne popołudnie w Piecach odbył się mecz III kolejki IV ligi. Zawodnicy GKS Dąb Gaszowice przegrali z KS Decor Bełk 2:3.

W pierwszej połowie meczu gospodarze zdecydowanie prowadzili. Najpierw bramka Michała Szczurka w 13 minucie, a w 36 minucie z rzutu karnego strzelił Mariusz Kraśniewski. Zawodnicy Dębu pewni swego schodzili na przerwę. Sytuacja diametralnie zmieniła się po powrocie z szatni. KS Decor Bełk zaczął grać, a Gaszowice popełniały coraz więcej błędów. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 52 minucie spotkania pierwszą bramkę dla gości strzelił Dawid Grabiec. W 76 minucie rzut karny wykorzystał Damian Olczak. Kilka minut później strzelił kolejnego gola, który pozwolił na zwycięstwo jego drużynie.

GKS Dąb Gaszowice - KS Decor Bełk 2:3 (2:0)

Bramki: Michał Szczurek 13., Mariusz Kraśniewski 36.-k - Dawid Grabiec 52., Damian Olczak 76.-k, 80.

Sędziowali: Zbigniew Szymanek, Grzegorz Szymanek, Mariusz Szymanek.

Żółte kartki: Dominik Niećko 62. (Gaszowice)

Gaszowice: Miroszław Kuczera, Wojciech Orzeł, Michał Szczurek, Mariusz Kraśniewski (71. Łukasz Michalski), Tomasz Reguła, Przemysław Stebel (83. Krzysztof Szewczyk), Dominik Niećko (77. Kamil Gołyś), Kamil Elias (83. Krzysztof Jurczyk), Krzysztof Sikora, Maksym Kravets, Michał Mazur. Trener: Dariusz Widawski.

Bełk: Kamil Zemanek, Dawid Semeniuk, Dawid Grabiec, Bartosz Wójcik, Michał Stryczek, Łukasz Spórna, Andrzej Niewiedział (70. Mateusz Gajek), Robert Dymowski (46. Patryk Lach), Wojciech Barnik (46. Piotr Groborz), Damian Olczak, Wojciech Rasek (90. Karol Paryła). Trener: Jarosław Kupis.