imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

ROW walczył do końca. Sprawiedliwy remis [ZDJĘCIA]

22.08.2018 22:02 | 0 komentarzy | dud

W 6. kolejce piłkarskiej II ligi ROW 1964 Rybnik zremisował z Widzewem Łódź.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównanym widowiskiem. Do przerwy z korzystnym wynikiem do szatni schodził ROW, który prowadził 1:0 po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym przez Jana Janika.

Pierwsze minuty drugiej połowy to przewaga Widzewa. Bramka dla piłkarzy z Łodzi wisiała w powietrzu i w 61. minucie Konrad Gutowski uderzył z daleka wyrównując stan spotkania. Widzew wyglądał lepiej fizycznie w drugiej połowie, zawodnicy z Łodzi mieli przewagę w posiadaniu piłki. Po upływie niespełna siedmiu minut Radosław Sylwestrzak wyprowadził Widzew na prowadzenie strzałem głową. Od tego momentu mecz wyrównał się. O końcowym wyniku zadecydował strzał głową Krystiana Kujawy. ROW mógł jeszcze w końcówce zdobyć trzy punkty ale dwa stałe fragmenty gry nie zakończyły się celnym strzełem na bramkę.

Ostatecznie wynik 2:2 jest sprawiedliwy, a ROW zajmuje 16. pozycję w tabeli.

ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2:2 (1:0)