Dziewczyny z SWD rozgromiły Mitech II Żywiec

25.08.2018 14:49 | 0 komentarzy | AgaKa

Dziewczyny z SWD Wodzisław Śląski mają powody do świętowania. Mecz z Mitech II Żywiec wygrały 4:0.

Gdyby nie seria błędów, które szczególnie widoczne były w pierwszej połowie meczu, dziewczyny z SWD mogłyby zejść z boiska z dużo większą ilością goli. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 2:0 dla SWD po golach Gałuszki-Bielickiej (14.) i Kelner (33.). Druga połowa przyniosła gospodyniom kolejne dwa gole, tym razem za sprawą Grzonki (66.) i Gulec (88.)

KS SWD Wodzisław Śląski - TS Mitech II Żywiec 4:0 (2:0)

KS SWD Wodzisław Śląski: Barbara Rolbiecka (Julia Garbocz 46.), Daria Mandrela, Sonia Nierychło, Daria Kasperska, Patrycja Wołczyk, Lidia Grzonka, Paulina Zawadzka (Wiktoria Marzec 82.), Agnieszka Gałuszka-Bielica, Anita Buchta (Julia Woźniak 75.), Marlena Jaszczyk (Roksana Gulec 71.), Katarzyna Kelner

Bramki: Agnieszka Gałuszka-Bielica (14.), Katarzyna Kelner (33.), Lidia Grzonka (66.), Roksana Gulec (88.)

Rezerwowe: Julia Garbocz, Roksana Gulec, Wiktoria Marzec, Agnieszka Szymiczek, Julia Woźniak

TS Mitech II Żywiec: Katarzyna Hudecka, Katarzyna Cholewka, Bożena Kurowska, Kamila Ferfecka, Oliwia Skowron, Zuzanna Senkow, Karolina Mrozek, Wioletta Lizak, Martyna Gibas, Natalia Witas, Emilia Walkosz

Sędziowały: Aleksandra Łapa (Tychy), Marta Filas (Rybnik), Aneta Patalong (Katowice)

Żółte kartki: Kamila Ferfecka (Mitech), Zuzanna Senkow (Mitech), Paulina Zawadzka (SWD)