Druga drużyna SWD też wygrała. Wielkie emocje w Ornontowicach

25.08.2018 17:15 | 0 komentarzy | adi

Druga drużyna SWD Wodzisław Śląski wygrała z Gwarkiem Ornontowicach 4:3 w meczu 1. kolejki śląskiej III ligi kobiet.

Mecz dla zespołu z Wodzisławia Śląskiego nie zaczął się najlepiej, bo Gwarek dosyć szybko objął dwubramkowe prowadzenie. Kontaktową bramkę zdobyła Katja Skupień, a do wyrównania tuż przed przerwą doprowadziła Roksana Kryspin.

W drugiej połowie drużynę SWD na prowadzenie wyprowadziła Katarzyna Psota, ale gospodynie zdołały wyrównać. Ostateczny cios zadała Skupień, która po raz drugi pokonała bramkarkę Gwarka, dzięki czemu trzy punkty na inaugurację jadą do Wodzisławia Śląskiego.

Gwarek Ornontowice - SWD II Wodzisław Śląski 3:4 (2:2)

Bramki dla SWD: Skupień 2, Kryspin, Psota

SWD II: (wyjściowy skład) Jereczek - K. Przeciszewska, Marzec, Kowacz, Szymiczek - Funikowska, Z. Przeciszewska, Psota - Gulec, Kryspin, Skupień.