Decor Bełk wciąż na fali

25.08.2018 23:07 | 3 komentarze | adi

KS Decor Bełk wciąż na fali wygrał z Odrą Centrum Wodzisław Śląski 2:1 i przynajmniej do niedzieli będzie liderem II grupy IV ligi.

Wszystko co najlepsze w tym spotkaniu miało miejsce w drugiej połowie. Do przerwy, choć okazji z obu stron nie brakowało, goli nie było. Worek z bramkami rozwiązany został po wznowieniu gry. Najpierw trafienie dla gospodarzy zdobył Andrzej Niewiedział. Na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Damian Olczak, a jedyne trafienie dla wodzisławian - również po "11" - zanotował kapitan Marcin Malinowski.

Decor Bełk po czterech meczach ma komplet punktów i przynajmniej do spotkania Drzewiarza Jasienica z GKS-em Radziechowy-Wieprz (niedziela, 17:00) będzie liderem II grupy IV ligi. Odra Centrum ma zaledwie dwa "oczka".

KS Decor Bełk - Odra Centrum 2:1 (0:0)

Bramki: Niewiedział 53., Olczak 74. - Malinowski 80.

Bełk: Łobaczewski – Semeniuk, Grabiec, Wójcik, Stryczek, Lach, Spórna (74. Dymowski), Rasek (89. Gajek),  Groborz (46. Niewiedział), Olczak, Barnik (63. Paryła).

Odra: Jona, Lukoszek, Malinowski, Bugdoł, Krupiński, Zieliński, Sikorski, Cichy (80. Gajda), Wodecki, Oślizlok (70. Kocztorz), Florkowski (50. Reinhard).