Sobota, 19 października 2024

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Cenny punkt ROW-u 1964 Rybnik

27.08.2018 08:42 | 0 komentarzy | dud

W meczu 7. kolejki rozgrywek piłkarskiej II ligi ROW 1964 Rybnik zremisował 1:1 z Błękitnymi Stargard.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gości z Rybnika, ponieważ już w 8. minucie zdobyli bramkę z rzutu karnego. Pewnym strzelcem okazał się Jan Janik. Do końca pierwszej połowy wynik nie zmienił się.

Druga połowa rozpoczęła się od wyrównanej gry. ROW miał swoje sytuacje, jednak do wyrównania doprowadzili gospodarze. Gola na 1:1 strzelił w 58. minucie Kwiatkowski. Pięć minut później Błękitni mogli prowadzić ale rzutu karnego nie wykorzystał Michał Cywiński. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i ROW przywiózł cenny punkt z trudnego terenu.

Błękitni Stargard – ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1)

Bramki:

Kwiatkowski - Janik

W kolejnym spotkaniu ROW zagra u siebie z Pogonią Siedlce. Mecz zostanie rozegrany 1 września.