środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Efektowna wygrana "dwójki". Miś z hat-trickiem

02.09.2018 15:06 | 1 komentarz | adi

Druga drużyna TS ROW Rybnik wygrała w Ornontowicach z Gwarkiem 4:1 w swoim pierwszym meczu nowego sezonu III ligi kobiet.

Rybniczanki już na samym początku spotkania objęły prowadzenie, gdy sytuację sam na sam z bramkarką wykorzystała Julia Dworok. Gospodynie wykorzystały błąd ROW-u w defensywie i doprowadziły do wyrównania, ale przyjezdne jeszcze przed przerwą ponownie objęły prowadzenie, a na listę strzelców wpisała się Marta Miś. Ta sama zawodniczka podwyższyła na 3:1 kilka minut po wznowieniu gry, a po chwili skompletowała hat-tricka, wykorzystując rzut karny.

Następny mecz rybniczanki rozegrają 8 września. O 13:00 zmierzą się z rezerwami SWD Wodzisław Śląski.

Gwarek Ornontowice – TS ROW II Rybnik 1:4 (1:2)