Czwartek, 21 października 2021

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

ŁTS Łabędy utrzymał przewagę nad Concordią Knurów

03.09.2018 18:44 | 0 komentarzy | adi

W zabrzańskiej A klasie ŁTS Łabędy utrzymał wypracowaną kolejkę wcześniej przewagę nad Concordią Knurów. W B klasie wciąż wysoko wygrywa Start Kleszczów, a w C klasie po dwóch kolejkach tylko jeden zespół ma na koncie komplet punktów.

ŁTS Łabędy utrzymał przewagę nad Concordią Knurów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki V kolejki (25-26.08.2018)

  • Start Sierakowice - pauza
  • Concordia Knurów - Ruch Kozłów 1:2
  • ŁTS Łabędy - Młodość Rudno 4:0
  • Zryw Radonia - Burza Burowa Wieś 2:3
  • Gwarek Zabrze - Carbo Gliwice 3:0
  • Orzeł Stanica - Społem Zabrze 5:3
  • Olimpia Pławniowice - Zaborze Zabrze 3:1
  • Naprzód Żernica - Zamkowiec Toszek 0:2
  • Sokół Łany Wielkie - Gwiazda Chudów 1:2

Wyniki VI kolejki (01-02.09.2018)

  • Gwiazda Chudów - pauza
  • Zamkowiec Toszek - Sokół Łany Wielkie 0:3
  • Zaborze Zabrze - Naprzód Żernica 0:0
  • Społem Zabrze - Olimpia Pławniowice 1:5
  • Carbo Gliwice - Orzeł Stanica 2:5
  • Burza Borowa Wieś - Gwarek Zabrze 2:1
  • Młodość Rudno - Zryw Radonia 1:0
  • Ruch Kozłów - ŁTS Łabędy 0:1
  • Start Sierakowice - Concordia Kurów 0:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 6 18 21:3
2. Concordia Knurów 6 15 25:6
3. Gwarek Zabrze 6 12 15:6
4. Olimpia Pławniowice 5 10 12:9
5. Gwiazda Chudów 6 10 11:8
6. Zamkowiec Toszek 6 10 10:9
7. Ruch Kozłów 5 9 13:7
8. Młodość Rudno 5 9 8:11
9. Burza Borowa Wieś 6 9 10:18
10. Naprzód Żernica 5 8 6:6
11. Zaborze Zabrze 6 8 8:10
12. Orzeł Stanica 6 7 15:17
13. Sokół Łany Wielkie 5 6 9:6
14. Start Sierakowice 5 3 9:9
15. Zryw Radonia 6 3 6:10
16. Carbo Gliwice 6 3 7:25
17. Społem Zabrze 6 0 7:32

Zapowiedź VII kolejki (08-09.09.2018)

Concordia Knurów - pauza, Gwarek Zabrze - Młodość Rudno (sb, 11:00), ŁTS Łabędy - Start Sierakowice (sb, 16:00), Orzeł Stanica - Burza Borowa Wieś (sb, 16:00), Naprzód Żernica - Społem Zabrze (sb, 16:00), Sokół Łany Wielkie - Zaborze Zabrze (sb, 16:00), Gwiazda Chudów - Zamkowiec Toszek (sb, 16:00), Zryw Radonia - Ruch Kozłów (nd, 16:00), Olimpia Pławniowice - Carbo Gliwice (nd, 16:00)

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki III kolejki (01-02.09.2018)

  • Orły Bojszów - Walka Zabrze 0:1
  • LKS 45 Bujaków - Drama Kamieniec 2:4
  • Victoria Pilchowice - Quo Vadis Makoszowy 1:1
  • Piast Pawłów - Amator Rudziniec 1:1
  • Tempo Paniówki - Ruch II Kozłów 4:0
  • Start Kleszczów - Naprzód Świbie 5:0
  • Pogoń Ziemięcice - Wilki II Wilcza 2:5

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Start Kleszczów 3 7 14:0
2. Tempo Paniówki 3 7 9:1
3. Victoria Pilchowice 3 7 10:3
4. Walka Zabrze 3 7 7:2
5. Piast Pawłów 3 5 5:2
6. Quo Vadis Makoszowy 2 4 8:4
7. Wilki II Wilcza 3 4 5:6
8. Amator Rudziniec 3 4 2:10
9. Orły Bojszów 2 3 4:2
10. Drama Kamieniec 3 3 6:11
11. Ruch II Kozłów 3 3 2:11
12. Naprzód Świbie 3 1 2:8
13. LKS 45 Bujaków 3 0 5:12
14. Pogoń Ziemięcice 3 0 2:9

Zapowiedź IV kolejki (08-09.09.2018)

Ruch II Kozłów - Start Kleszczów (sb, 16:00), Quo Vadis Makoszowy - Tempo Paniówki (sb, 16:00), Drama Kamieniec - Victoria Pilchowice (sb, 16:00), Orły Bojszów - LKS 45 Bujaków (nd, 16:00), Naprzód Świbie - Pogoń Ziemięcice (nd, 16:00), Wilki II Wilcza - Piast Pawłów (nd, 16:00), Walka Zabrze - Amator Rudziniec (nd, 17:00)

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki II kolejki (02.09.2018)

  • Burza II Borowa Wieś - pauza
  • Sośnica II Gliwice - Tempo II Paniówki 5:0
  • Leśnik Łącza - Naprzód Łubie 1:0
  • Kłodnica Gliwice - Ślązak Bycina 3:3
  • MSPN Górnik Zabrze - Concordia II Knurów 1:3
  • Korona Bargłówka - Orzeł Paczyna 0:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Orzeł Paczyna 2 6 5:1
1. Ślązak Bycina 2 4 6:4
3. Sośnica II Gliwice 2 3 5:1
4. Concordia II Knurów 1 3 3:1
5. Naprzód Łubie 2 3 1:1
6. Leśnik Łącza 2 3 2:3
7. Tempo II Paniówki 2 3 2:6
8. Kłodnica Gliwice 2 2 7:7
9. MSPN Górnik Zabrze 2 1 5:7
10. Burza II Borowa Wieś 1 0 1:3
11. Korona Bargłówka 2 0 1:4

Zapowiedź III kolejki (08-09.09.2018)

MSPN Górnik Zabrze - pauza, Tempo II Paniówki - Leśnik Łącza (sb, 17:00), Burza II Borowa Wieś - Korona Bargłówka (nd, 11:00), Ślązak Bycina - Concordia II Knurów (sb, 16:00), Naprzód Łubie - Kłodnica Gliwice (nd, 16:00), Orzeł Paczyna - Sośnica II Gliwice (nd, 16:00)