środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Polonia Głubczyce nie obroni tytułu

06.09.2018 10:12 | 0 komentarzy | dud

W 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Polonia Głubczyce przegrała z Ruchem Zdzieszowice.

Spotkanie Polonii z Ruchem było najciekawszym pojedynkiem tej fazy rozgrywek. Faworytem byli goście ze Zdzieszowic i ostatecznie pokonali gopodarzy 5:2.

Jednak nie było to zwycięstwo z gatunku tych łatwych. Na początku zanosiło się na gładkie trzy punkty dla Ruchu, ponieważ po 20 minutach było 0:3. Jednak Polonia zdołała szybko zdobyć dwa gole zbliżyła się do remisu. Zawodnicy Łukasza Ganowicza zareagowali na te bramki bardzo dobrze i w 51 oraz 79 minucie ustalili wynik meczu.

Polonia Głubczyce nie obroni tytułu zdobytego w poprzednim sezonie, kiedy to wygrała rozgrywki na szczeblu wojewódzkim. Przeciwnikiem na szczeblu centralnym będzie pierwszoligowy Chrobry Głogów.

Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice  2:5 (1:3)