Niedziela, 14 kwietnia 2024

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

06.09.2018 10:26 | 0 komentarzy | kozz

Czas na powrót do ligowych zmagań w tenisie stołowym. W naszym regionie znajduje się kilkanaście klubów, które rywalizują w II i III lidze.

Tenisiści wracają do stołów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W męskiej drugiej lidze w I kolejce Naprzód Borucin zmierzy się z Kadrą Juniorów, TS Kuźnia Martex Rybnik zagrał na wyjeździe z Polonią Bytom II (3:7), MUKS Jedynka Pszów rywalizować będzie w Sosnowcu z Huraganem, a KTS Gliwice w Mikołowie z AKS.

Żeńska druga liga rozpocznie się dopiero w październiku. JKTS I Jastrzębie-Zdrój zagra ze swoimi rezerwami, a ULKS Ruch Pniów zmierzy się z KTS Gliwice.

Męska trzecia liga startuje w drugiej połowie września. W grupie 1 ATS Ligota Łabędzka podejmie u siebie TRS Millenium Myszków, Wilki Wilcza udadzą się do Liswarty Lisów, UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze zmierzą się na wyjeździe ze Strażakiem Mikołów, KS AZS Politechnika Gliwice zagra u siebie z Unią Kalety, a rezerwy gliwickiego KTS podejmą Feniks Pyskowice. W grupie 2 KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski zagra na wyjeździe z UKTS Sokół III Orzesze, KS Bojanów u siebie podejmie LITS Meble Anders II Żywiec, LKS Gwiazda Skrzyszów zagra u siebie z ULKTS Pszczyna, Ogniwo Rogoźna Żory na wyjeździe zmierzy się z Orłem Kozy, a LKS Rój Żory również na wyjeździe zagra z MKS II Czechowice-Dziedzice.

W trzeciej lidze żeńskiej występuje tylko KTS II Gliwice, który rozpocznie w drugiej połowie października rywalizacją z UKTS Sokół II Orzesze.