środa, 19 maja 2021

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 1)

06.09.2018 19:00 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły naszego regionu w letnim okienku transferowym dokonały wielu zmian kadrowych. Na początku informujemy o „przetasowaniach” w drużynach z wyższych klas rozgrywkowych.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 1)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

GKS 1962 Jastrzębie

Przybyli: Dawid Gojny (ROW Rybnik), Adam Żak (Rozwój Katowice), Patryk Skórecki (Błękitni Stargard), Kamil Adamek (Bytovia Bytów), Maciej Spychała (Zagłębie Lubin II), Łukasz Krakowczyk (Piast Gliwice II).

Ubyli: Daniel Szczepan (Śląsk Wrocław), Ville Salmikivi (FC Lahti), Wojciech Caniboł i Konrad Hasior (Pniówek Pawłowice), Kacper Czajkowski (Stal Stalowa Wola), Wojciech Łaski (Płomień Połomia), Mateusz Drzazga, Wiktor Kapturski i Krzysztof Konopacki (Granica Ruptawa).


II liga

KS ROW 1964 Rybnik

Przybyli: Dariusz Siekliński (trener), Dominik Zawadzki (Puszcza Niepołomice), Mateusz Bukowiec (Stal Stalowa Wola), Piotr Okuniewicz (Gryf Wejherowo), Michał Bojdys (Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Mazurek (Polonia Łaziska Górne), Bartosz Kunat (Korona Kielce – z drużyny juniorów), Dawid Wrzosek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marek Koniarek (trener), Dawid Gojny (GKS Jastrzębie), Sebastian Musiolik (Raków Częstochowa), Sebastian Siwek (Skra Częstochowa), Paweł Kapusta (Unia Racibórz), Dominik Niećko (Dąb Gaszowice), Mariusz Zganiacz (Odra Wodzisław Śląski), Mariusz Muszalik (Czeladź).


IV liga

KS Decor Bełk

Przybyli: Patryk Lach (Beskid Skoczów), Wojciech Kostelecki (Piast Gliwice II), Kamil Zemanek (Szombierki Bytom), Wojciech Barnik (Concordia Knurów), Krzysztof Wesoły (MSPN Górnik Zabrze).

Ubyli: Mateusz Wrana (Pniówek Pawłowice), Łukasz Żyrkowski i Dawid Drozdowski (Wilki Wilcza), Piotr Bysiec i Mateusz Mazur (Czerwionka), Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Rafał Grzech i Rafał Wybierek (kontuzje).

KS Unia Racibórz

Przybyli: Paweł Kapusta (ROW Rybnik), Mateusz Badowski (Spójnia Landek), Bartłomiej Lorenc (Beskid Skoczów), Rafał Haras (Naprzód Borucin), Kamil Szlufarski (Pawłów), Kamil Wawoczny (Zuch Orzepowice), Jakub Kowalczyk (Raszczyce), Bartosz Łagosz, Filip Radoń, Bogusław Sobek i Mateusz Rajda (z drużyny juniorów).

Ubyli: Szymon Gałecki (Silesia Lubomia), Marek Prusicki (Nędza), Mateusz Trzęsiński (Rafako Racibórz), Łukasz Zapotoczny, Dominik Czerepak i Mateusz Trzeciak (Kietrz), Mateusz Pientka (Pawłów), Kacper Kowalczyk (Raszczyce), Bartosz Remień (Krapkowice).

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

Przybyli: Satoru Gokita (Japonia), Dawid Buczek (Piast Gliwice II), Maciej Kocztorz (Silesia Lubomia), Mateusz Tomala, Łukasz Kamiński, Tomasz Neugebauer, Łukasz Gajda, Nataniel Wybraniec, Jakub Malinowski i Jakub Kuczera (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mateusz Kühn i Radosław Minta (Krzyżanowice), Dominik Siedlaczek (Rafako Racibórz), Dawid Nepelski (Silesia Lubomia), Mateusz Sitnik (wyjazd za granicę), Marcin Stachurski (wyjazd na studia).

GKS Dąb Gaszowice

Przybyli: Dominik Niećko (ROW Rybnik), Maksym Kravets (Sparta Lubliniec), Jakub Lichoń (Piast Gliwice II), Kamil Elias (Naprzód Rydułtowy), Jakub Smołka (Płomień Ochojec), Krzysztof Jurczyk (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Kamil Ogon i Krzysztof Wojaczek (z drużyny rezerw).

Ubyli: Jakub Gnyp i Łukasz Michalski (Unia Książenice), Mariusz Reguła i Szymon Jezierski (Czerwionka), Paweł Wieczorek (Jedność Jejkowice), Grzegorz Brózda i Beniamin Pyszny (kontuzje).

KS Płomień Połomia

Przybyli: Wojciech Łaski (GKS Jastrzębie), Wojciech Krzystała, Tymoteusz Gościniewicz i Daniel Antończyk (Spójnia Landek), Paweł Sękowski (Zameczek Czernica), Daniel Zawiślak i Aleksander Pięta (ROW Rybnik II), Szymon Kania (Piast Gliwice II), Robert Dzierżęga (Naprzód Zawada), Dawid Kudzielko (Radziejów-Popielów), Dawid Piszczek (Pierwszy Chwałowice), Bartosz Łyczko (Stal Mielec – z drużyny juniorów), Damian Dziadek (wolny zawodnik).

Ubyli: Marcin Plura (Polonia Marklowice), Dawid Łyżwa (Wisła Strumień), Patryk Szopa (Górnik Boguszowice).