Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Młodzież Odry Centrum ograła Kokoszyce [ZDJĘCIA]

13.09.2018 10:09 | 14 komentarzy | kozz

Czwartoligowa Odra Centrum Wodzisław Śląski pokonała B klasowe Kokoszyce w ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik. Odmłodzony zespół Bartłomieja Sochy wygrał 6:0, a gole strzelał głównie w końcówce meczu.

Zawodnicy Odry Centrum choć wyszli bardzo młodym składem (średnia wieku wyściowej jedenastki to 18 lat) dominowali nad B klasowymi Kokoszycami. Gospodarze bardzo rzadko stwarzali okazje podbramkowe, a gra toczyła się głównie na połowie Kokoszyc. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka autorstwa 15-letniego Jakuba Kuczery. A do prowadzenia Odry przyczynił się bramkarz gospodarzy. W drugiej połowie nieco zasilona starszymi zawodnikami Odra Centrum zaczęła dominować jeszcze bardziej co w konsekwencji przyniosło kolejne trafienia. Najpierw dwa gole zdobył Tobiasz Wodecki, a tuż przed końcem bramkarza Kokoszyc pokonywali: Japończyk Satoru Gokita, drugi z piętnastolatków - Łukasz Gajda i najbardziej doświadczony w tym składzie Łukasz Reinhard, który strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik na 6:0 dla Odry Centrum Wodzisław Śląski.

KS 25 Kokoszyce - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:6 (0:1)

Jakub Kuczera 35., Tobiasz Wodecki 60., 74., Satoru Gokita 84., Łukasz Gajda 86., Łukasz Reinhard 89.

KS 25 Kokoszyce: Tomasz Brzoza - Łukasz Maj, Daniel Mielczarek, Kamil Wereszczyński, Adam Procek, Szymon Kuśka, Przemysław Mikrut, Krzysztof Nowicki, Mateusz Czynszak, Tomasz Stolarski, Radosław Fołta. Ponadto: Marcin Miłek, Patryk Węgrzyn, Jakub Menłyk, Dawid Zdański, Waldemar Flak. Trener: Tomasz Stolarski.

MKP Odra Centrum: Jakub Świerczek - Mateusz Krzyżok, Nataniel Wybraniec, Dawid Buczek, Maciej Kocztorz, Kajetan Florkowski, Tomasz Neugebauer, Łukasz Gajda, Łukasz Kamiński, Jakub Malinowski, Jakub Kuczera. Ponadto: Mateusz Mandrysz, Kacper Krupiński, Tobiasz Wodecki, Łukasz Reinhard, Satoru Gokita, Marcin Malinowski. Trener: Bartłomiej Socha.