Sobota, 19 października 2024

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

ROW znów walczył do końca

15.09.2018 18:57 | 0 komentarzy | dud

W meczu 10. kolejki piłkarskiej II ligi ROW 1964 Rybnik zremisował z Radomiakiem Radom.

Goście z Radomia w ostatnich sezonach są jednym z faworytów do awansu. Po dziewięciu kolejkach znów plasują się w czołówce tabeli. ROW nie był faworytem w meczu z popularnymi "Zielonymi", piłkarze z Rybnika są blisko strefy spadkowej i będą walczyć o utrzymanie.

Po 53. minutach spotkania wydawało się, że goście spokojnie zdobędą trzy punkty. Radomiak prowadził wtedy 2:0 po golach Mikity oraz Makowskiego. Jednak piłkarze ROW-u znów pokazali charakter i podobnie jak w meczu z Widzewem Łódź wyrwali punkt w końcówce. Najpierw kontaktowego gola zdobył Rostowski, a w ostatniej minucie wyrównał Kamil Spratek.

Dla ROW-u jest to dziesiąty punkt w sezonie.

ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2 (0:1)