Sucha Psina pożądliła Orła [ZDJĘCIA]

16.09.2018 19:21 | 0 komentarzy | kozz

W meczu V kolejki opolskiej B klasy (grupa XIII) Orzeł Dzierżysław przegrał na swoim stadionie z Żądłem Sucha Psina 4:2. Dla Żądła to czwarte zwycięstwo w debiutanckim sezonie.

Najwięcej działo się w pierwszej połowie. Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze. Orzeł objął prowadzenie w 8. minucie meczu po golu Pawła Janeczka. Dziewieć minut później zawodnicy Żądła wyrównali na 1:1, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Kacprzak. Gospodarze ponownie prowadzili po kolejnych czterech minutach. Gola zdobył Grzegorz Bondarewicz. Na dziesięć minut przed końcem Żądło jeszcze raz wyrównało, a gola znów zdobył Kacprzak. Ligowy debiutant z Suchej Psiny użądlił po krótkiej chwili, gdy na 3:2 bramkę zdobył Marcin Łanocha. Prowadzenie zawodników z Suchej Psiny utrzymało się do przerwy. W drugiej części meczu goście prezentowali się lepiej od gospodarzy, co przełożyło się na jeszcze jednego gola "pszczółek". Na 4:2 podwyższył ponownie Kacprzak. Żadło Sucha Psina zajmuje czwartą lokatę, Orzeł Dzierżysław jest ósmy. W VI kolejce Żądło pojedzie do Grobnik, aby zmierzyć się ze Stalą, a Orzeł podejmie u siebie Górnik Babice.

LZS Orzeł Dzierżysław - KS Żądło Sucha Psina 2:4 (2:3)

Paweł Janeczek 8., Grzegorz Bondarewicz 21. - Łukasz Kacprzak 17., 35., 75., Marcin Łanocha 37.