Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 3)

20.09.2018 19:00 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły raciborskiej i rybnickiej B klasy również dokonały sporej liczby transferów. Bieżący materiał zawiera informacje o zmianach kadrowych na tym szczeblu rozgrywek.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 3)
Grzegorz Wytrzymały
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

LKS 07 Markowice

Przybyli: Dawid Węgrzyn (Naprzód Borucin), Przemysław Konsek (Lyski), Paweł Płaczek (Górki Śląskie), Adrian Nowakowski i Jakub Jasny (z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Grzesiczek (Tworków), Dariusz Bedronka (Zgoda Zawada Książęca), Grzegorz Grosch (kontuzja), Damian Sroka (nie wznowił treningów).

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Marek Mnich (Czarni Gorzyce), Szymon Kluczka, Krzysztof Michna i Patryk Ochwat (Naprzód Zawada), Łukasz Janeta (Chałupki), Łukasz Glenc (Wypoczynek Buków), Piotr Polnik (Owsiszcze).

Ubyli: Dawid Wałach (Kornowac), Paweł Musioł (Płomień Kobyla), Łukasz Mandera (Wypoczynek Buków), Marcin Pośpiech (Zabełków), Michał Kurzella (Naprzód Czyżowice II), Arkadiusz Marek (nie wznowił treningów).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Dominik Kupka (Chałupki), Demirhan Cimen (Tworków II), Michał Krzyżok (Olszynka Olza), Marek Krzyżok (Krzyżanowice – z drużyny juniorów), Dawid Hytrek (z drużyny rezerw).

Ubyli: Kamil Cimała (Krzyżanowice), Dawid Marcinek (Wojnowice), Michał Konsek i Adrian Konsek (Ruch Bolesław), Piotr Polnik (Odra Nieboczowy).

LKS Zabełków

Przybyli: Marcin Pośpiech (Odra Nieboczowy), Patryk Szymik (Spójnia Zebrzydowice), Maciej Kozłowski (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Janusz Tomala (trener), Robert Szczecina i Szymon Nachlik (Naprzód Syrynia), Łukasz Strzelecki (Czarni Gorzyce), Krzysztof Komisarczyk (Rozwój Bełsznica), Łukasz Mandera (Odra Nieboczowy), Dariusz Malcherczyk (Strzelec Rzuchów), Michał Polman (Silesia Lubomia – z drużyny juniorów), Przemysław Kuczok, Michał Święty i Damian Cuber (wolni zawodnicy).

Ubyli: Radosław Ciuberek (trener), Przemysław Warło (Zameczek Czernica), Szymon Kędzia, Kamil Mucha, Adam Polak, Grzegorz Polak i Kamil Zychma (Przyszłość Rogów), Jacek Porwoł (Gwiazda Skrzyszów), Przemysław Szuścik (Tworków), Adam Zielonka (Czarni Gorzyce II), Łukasz Glenc (Odra Nieboczowy).

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Krzysztof Tanżyna (Unia Turza Śląska II), Adrian Matera (wolny zawodnik).

Ubyli: Krzysztof Komisarczyk (Wypoczynek Buków), Mateusz Skrzyszowski (kontuzja), Arkadiusz Krzyżok (nie wznowił treningów).

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Mateusz Mrozek (Dąb Gaszowice II), Adam Zielonka (Wypoczynek Buków), Dominik Zganiacz (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

KS Przyszłość Rogów II

Przybyli: Dawid Juzek (Czarni Gorzyce), Denis Waś (Naprzód Czyżowice), Mateusz Bugla i Krystian Prusowski (Naprzód Zawada), Mateusz Pietrasz (Chałupki), Szymon Kędzia, Kamil Mucha, Adam Polak, Grzegorz Polak i Kamil Zychma (Wypoczynek Buków), Wojciech Konopek i Piotr Sitek (Unia Turza Śląska II), Dorian Leśniewski i Karol Winkler (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Bartosz Bugla, Paweł Mrozek i Joachim Waszek (wznowili treningi).

Ubyli: Mateusz Buko (Naprzód Czyżowice), Sebastian Jaszczak (Płomień Kobyla), Mateusz Bolik (Olszynka Olza).

GKS Dąb Gaszowice II

Przybyli: Rafał Sapek, Michał Bugdol, Szymon Rożek i Marcin Sadło (wolni zawodnicy), Daniel Michalski (wznowił treningi).

Ubyli: Mateusz Musioł i Przemysław Sznajder (Lyski), Mateusz Mrozek (Czarni Gorzyce II), Krzysztof Wrzałek (nie wznowił treningów).

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Wiesław Herda (trener), Kamil Karczmarczyk, Mateusz Maciejczyk i Sebastian Szymiczek (wolni zawodnicy) Aleksander Tront (z drużyny juniorów).

Ubyli: Bogdan Kałuża (trener), Artur Ryborz (Górnik Pszów), Przemysław Pilinko (Zgoda Zawada Książęca), Nicolas Kurowiec (Jedność Grabownia-Golejów), Seweryn Jaskóła i Łukasz Gmyrek (kontuzje), Przemysław Jęczmionka, Karol Pruszowski, Krzysztof Myszka i Karol Polok (nie wznowili treningów).

LKS Ocice Racibórz

Przybyli: Kamil Kalinowski (Rafako Racibórz – z drużyny juniorów), Paweł Urbisz (wolny zawodnik), Adrian Skorupski (wznowił treningi).

Ubyli: Jarosław Król (Grzegorzowice), Piotr Barlik (Wicher Płonia Racibórz).

LKS Grzegorzowice

Przybyli: Jarosław Król (Ocice Racibórz), Grzegorz Wytrzymały (Płomień Siedliska), Robert Parys (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Gamów

Przybyli: Joachim Malcharczyk (trener), Dariusz Banaś (wolny zawodnik), Tomasz Banaś (wznowił treningi).

Ubyli: Janusz Fojcik (trener).

LKS Adamowice

Przybyli: Kamil Gwóźdź (Czarni Nowa Wieś), Dariusz Bierza (Lyski).

Ubyli: Dawid Gembalczyk, Paweł Niewrzoł i Mateusz Wardęga (nie wznowili treningów).

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Mateusz Bęben i Rafał Radecki (Górnik Radlin).

Ubyli: Paweł Płaczek (Markowice), Sebastian Flut (Nędza – do drużyny juniorów), Łukasz Czerny (nie wznowił treningów).

LKS Ruda Kozielska

Przybyli: Beniamin Miera (trener), Oliwier Miera (Buk Rudy).

Ubyli: Łucjan Węglorz (trener).