SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Piłkarska i kalendarzowa jesień zawitała na lokalne boiska. GKS Jastrzębie, ROW Rybnik, Decor Bełk oraz Odra Centrum Wodzisław Śląski tym razem zanotowały remisy. Unia Racibórz i Płomień Połomia poległy w najniższym rozmiarze, a Dąb Gaszowice kompletnie zawiódł. W innych klasach rozgrywkowych dużo ciekawych rezultatów i przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XI kolejki (22/23.09.2018)
- Stal Mielec – GKS Jastrzębie 0:0
- Stomil Olsztyn – Odra Opole 2:1 (2:0)
- ŁKS Łódź – Tyski Sport 0:0
- Warta Poznań – Raków Częstochowa 0:2 (0:1)
- Gieksa Katowice – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)
- Bytovia Bytów – Wigry Suwałki 1:1 (0:1)
- Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów 1:2 (1:0)
- Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice 1:2 (0:2)
Wyniki 6 zaległych meczów IX kolejki (19.09.2018)
- GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn 2:1 (0:1)
- Gieksa Katowice – Odra Opole 2:2 (2:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź 0:3 (0:2)
- Stal Mielec – Wigry Suwałki 0:0
- Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice 2:3 (1:3)
- Termalica Nieciecza – Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 11 | 24 | 17:6 |
2. | Bytovia Bytów | 11 | 20 | 21:12 |
3. | Sandecja Nowy Sącz | 11 | 20 | 14:8 |
4. | Chojniczanka Chojnice | 11 | 19 | 18:14 |
5. | ŁKS Łódź | 11 | 17 | 14:10 |
6. | Wigry Suwałki | 11 | 17 | 14:12 |
7. | GKS Jastrzębie | 11 | 16 | 13:12 |
8. | Odra Opole | 11 | 15 | 18:16 |
9. | Chrobry Głogów | 11 | 15 | 10:10 |
10. | Puszcza Niepołomice | 11 | 15 | 13:16 |
11. | Tyski Sport | 11 | 14 | 15:15 |
12. | Stal Mielec | 11 | 13 | 8:8 |
13. | Podbeskidzie B-B | 11 | 13 | 14:16 |
14. | Stomil Olsztyn | 10 | 10 | 10:12 |
15. | Gieksa Katowice | 11 | 9 | 8:13 |
16. | Warta Poznań | 10 | 9 | 8:16 |
17. | Garbarnia Kraków | 11 | 9 | 9:20 |
18. | Termalica Nieciecza | 11 | 8 | 14:22 |
Zapowiedź XII kolejki (28/30.09.2018)
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn (pt 18:00), Odra Opole – Garbarnia Kraków (sb 12:45), GKS Jastrzębie – Warta Poznań (sb 15:00), Gieksa Katowice – Termalica Nieciecza (sb 18:00), Raków Częstochowa – Bytovia Bytów (sb 20:00), Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 17:00), Puszcza Niepołomice – Tyski Sport (nd 18:00), Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź (nd 18:00), Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec (nd 19:00).
II liga (PZPN)
Wyniki XI kolejki (21/23.09.2018)
- Skra Częstochowa – ROW Rybnik 0:0
- Ruch Chorzów – Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)
- Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice 1:2 (1:1)
- Pogoń Siedlce – Widzew Łódź 0:1 (0:1)
- Siarka Tarnobrzeg – Elana Toruń 2:2 (1:1)
- GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola 1:2 (1:0)
- Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
- Radomiak Radom – Resovia Rzeszów 5:0 (2:0)
- Błękitni Stargard – Górnik Łęczna 0:2 (0:0)
Wynik zaległego meczu IX kolejki (19.09.2018)
- Błękitni Stargard – Elana Toruń 1:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Widzew Łódź | 11 | 24 | 21:10 |
2. | Olimpia Grudziądz | 11 | 23 | 19:7 |
3. | Elana Toruń | 11 | 22 | 19:9 |
4. | Radomiak Radom | 11 | 21 | 23:5 |
5. | Górnik Łęczna | 11 | 18 | 19:17 |
6. | Siarka Tarnobrzeg | 11 | 18 | 13:12 |
7. | GKS Bełchatów | 11 | 17 | 15:9 |
8. | Znicz Pruszków | 11 | 16 | 15:15 |
9. | Ruch Chorzów | 11 | 14 | 15:14 |
10. | Stal Stalowa Wola | 11 | 14 | 13:15 |
11. | Gryf Wejherowo | 11 | 13 | 14:20 |
12. | Resovia Rzeszów | 11 | 12 | 14:18 |
13. | ROW Rybnik | 11 | 11 | 11:14 |
14. | Błękitni Stargard | 11 | 11 | 10:16 |
15. | Skra Częstochowa | 11 | 10 | 8:19 |
16. | Pogoń Siedlce | 11 | 9 | 13:18 |
17. | Rozwój Katowice | 11 | 9 | 10:20 |
18. | Olimpia Elbląg | 11 | 6 | 4:18 |
Zapowiedź XII kolejki (29.09/01.10.2018)
Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa (sb 15:00), Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce (sb 15:00), Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg (sb 18:30), Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg (sb 19:10), Elana Toruń – Radomiak Radom (nd 15:00), Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów (nd 15:00), ROW Rybnik – Ruch Chorzów (nd 16:00), Górnik Łęczna – Rozwój Katowice (nd 18:00), Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz (pn 15:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki VIII kolejki (22/23.09.2018)
- Wilki Wilcza – Unia Racibórz 1:0 (0:0)
- Dąb Gaszowice – Spójnia Landek 0:2 (0:1)
- Decor Bełk – Czechowice-Dziedzice 0:0
- Polonia Łaziska Górne – Płomień Połomia 1:0 (1:0)
- Tyski Sport II – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:3 (3:1)
- Czaniec – Goczałkowice 4:0 (1:0)
- Radziechowy-Wieprz – Kuźnia Ustroń 0:0
- Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 8 | 21 | 19:5 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 8 | 17 | 15:6 |
3. | Tyski Sport II | 8 | 15 | 17:11 |
4. | Decor Bełk | 8 | 14 | 12:11 |
5. | Kuźnia Ustroń | 8 | 13 | 11:7 |
6. | Unia Racibórz | 8 | 13 | 9:5 |
7. | Polonia Łaziska Górne | 8 | 12 | 8:5 |
8. | Czechowice-Dziedzice | 8 | 10 | 12:11 |
9. | Wilki Wilcza | 8 | 10 | 13:14 |
10. | Dąb Gaszowice | 8 | 10 | 9:14 |
11. | Radziechowy-Wieprz | 8 | 9 | 9:7 |
12. | Podbeskidzie B-B II | 8 | 8 | 12:19 |
13. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 8 | 6 | 11:12 |
14. | Goczałkowice | 8 | 6 | 9:15 |
15. | Spójnia Landek | 8 | 5 | 4:12 |
16. | Płomień Połomia | 8 | 4 | 8:24 |
Zapowiedź IX kolejki (29/30.09.2018)
Unia Racibórz – Tyski Sport II (sb 15:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czaniec (sb 16:00), Płomień Połomia – Drzewiarz Jasienica (sb 16:00), Kuźnia Ustroń – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Spójnia Landek – Polonia Łaziska Górne (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Wilki Wilcza (sb 16:00), Radziechowy-Wieprz – Goczałkowice (sb 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk (nd 16:00).