Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 4)

27.09.2018 19:00 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 1 (Podokręg Racibórz)

LKS Naprzód Czyżowice II

Przybyli: Michał Kurzella (Odra Nieboczowy), Radosław Grabarczyk, Jakub Szczęch, Franciszek Szczyrba i Denis Świerczek (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

KS Olszynka Olza

Przybyli: Benedykt Fira (trener), Adrian Warzeszka i Kamil Warzeszka (Naprzód Zawada), Mateusz Bolik (Przyszłość Rogów II).

Ubyli: Marcin Pawłowski (trener), Michał Krzyżok (Owsiszcze).

LKS Tworków II

Przybyli: Martin Wojtek (opiekun), Paweł Śniechota (wolny zawodnik), Dawid Buba, Artur Krzyżok i Szymon Łopocz (wznowili treningi).

Ubyli: Marek Besz (trener), Demirhan Cimen (Owsiszcze).

LKS Owsiszcze II

Przybyli: Adam Nawrat (Victoria Kraków), Piotr Regieńczuk (Pietraszyn), Kamil Staniczek (Tworków – z drużyny juniorów), Marcin Suliga (wolny zawodnik), Marek Cisz i Dariusz Lasak (wznowili treningi).

Ubyli: Paweł Gołąbek i Daniel Gromotka (kontuzje).

LKS Ruch Bolesław

Przybyli: Michał Konsek (Owsiszcze), Szymon Kirszniak (wolny zawodnik).

Ubyli: Rafał Grzybek (Czarni Gorzyce), Kacper Kwapisz (Górnik Radlin), Grzegorz Adamczyk i Błażej Kalabis (kontuzje).

LKS Cyprzanów

Przybyli: Florian Nieborowski (Start Pietrowice Wielkie), Dominik Skowronek (Pawłów), Przemysław Kolowca (Rozumice), Szymon Stoschek i Aleks Witezy (Start Pietrowice Wielkie – z drużyny juniorów), Marcel Cygler (wolny zawodnik), Marek Tatara (wznowił treningi).

Ubyli: Denis Grud (Studzienna), Adrian Kostka (Krzanowice).

KS Pietraszyn

Przybyli: Grzegorz Świenty (Płomień Połomia II), Michał Szukalski (Ocice Racibórz), Mateusz Izbicki, Dawid Rusin, Dawid Koza i Martin Bedrunka (wolni zawodnicy).

Ubyli: Piotr Regieńczuk (Owsiszcze II), Mateusz Sonnek (kontuzja).

LKS Wojnowice

Przybyli: Dawid Marcinek (Owsiszcze), Szymon Warwas (wolny zawodnik).

Ubyli: nikt.

LKS Bojanów

Przybyli: Arkadiusz Jasny (Krzanowice), Artur Wróblewski (Ocice Racibórz), Mariusz Makoś (Dzimierz), Adam Jurczyk (Wicher Płonia Racibórz), Karol Sosna (wolny zawodnik).

Ubyli: Łukasz Makoś (Pstrążna).