Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Wojciech Rybiński młodzieżowym mistrzem Raciborza w tenisie

02.10.2018 14:14 | 0 komentarzy | dud

W niedzielę 30 września na korcie tenisowym RAFAKO S.A. zostały rozegrane młodzieżowe mistrzostwa Raciborza do 20 lat, które organizowane były przez TKKF „RAFAKO”.

Młodzieżowym mistrzem Raciborza został Wojciech Rybiński, który sprawił sobie prezent urodzinowy, ponieważ dwa dni wcześniej obchodził 18 urodziny.

Wyniki:

• 1. miejsce  Wojciech Rybiński
  • 2. miejsce  Grzegorz Rybiński
  • 3. miejsce  Dawid Breitschedel
  • 4. miejsce  Wioletta Franiczek

Tym samym 16-letnia Wioletta Franiczek zdobyła tytuł młodzieżowej mistrzyni Raciborza na rok 2018, rywalizując z grupą chłopców. Najlepsi uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i puchary Prezydenta Miasta, które wręczał organizator i zarazem sędzia naczelny turnieju Henryk Swoboda. Zawodnicy skorzystali również z małego poczęstunku.