Sobota, 2 marca 2024

imieniny: Heleny, Henryka, Halszki

RSS

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Raciborskiego

09.10.2018 10:30 | 0 komentarzy | d
IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Raciborskiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do wspólnej rywalizacji przystąpiły drużyny ze Szkoły Podstawowej z Rud, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Kuźni Raciborskiej, Zakładu Poprawczego z Raciborza, Ochotniczego Hufca Pracy z Rybnika, Placówki Opiekuńczo-Wychowawcza z Kuźni Raciborskiej, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z Gliwic, Szkoły Podstawowej ze Stanicy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących oraz gospodarze turnieju - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Rudach.

Imprezę otworzył dyrektor ośrodka Rafał Lazar, który przywitał drużyny i życzył wszystkim sukcesów. Dodatkowo przedstawiciel Starostwa Powiatowego z Raciborza Piotr Kielar zachęcał do wytrwałości w zawodach, dobrej zabawy oraz zdrowej rywalizacji podczas prowadzonych rozgrywek.

Nad prawidłowym przebiegiem całego turnieju czuwał sędzia główny zawodów Anna Rusin. Po zaciętej i wyrównanej walce I miejsce zajęli zawodnicy z Zakładu Poprawczego, miejsce II gospodarze z MOW w Rudach na III miejscu uplasowali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej ze Stanicy. Kolejne miejsca zajęli: Ochotniczy Hufiec Pracy w Rybniku, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Kuźni Raciborskiej, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Kuźni Raciborskiej, Szkoła Podstawowa z Rud, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii z Gliwic.

W rozgrywkach indywidulanych zwyciężył Janusz z Zakładu Poprawczego w Raciborzu, który wygrał wszystkie pojedynki, II miejsce zajął Paweł z MOW w Rudach, a III miejsce przypadło Marcinowi również z MOW Rudy.

W wydarzeniu wziął udział również wicestarosta Andrzej Chroboczek, który podziękował za organizację zawodów oraz wręczył wszystkim zawodnikom nagrody, a dla najlepszych puchary, statuetki, dyplomy oraz medale.

źródło: MOW, opr. (d).

Ludzie:

Andrzej Chroboczek

Andrzej Chroboczek

Radny Powiatu Raciborskiego.