Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Polki gromią, Kamczyk strzela

09.10.2018 21:00 | 0 komentarzy | adi

Reprezentacja Polski kobiet wygrała 4:0 z Irlandią w meczu towarzyskim.Jedną z bramek strzeliła Ewelina Kamczyk.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a Kamczyk strzeliła gola na 3:0. Chwilę później została zmieniona przez Annę Rędzię. Grała też - od pierwszej do ostatniej minuty - Agnieszka Winczo, była zawodniczka Unii Racibórz.

Polska - Irlandia 4:0 (0:0)

Bramki: Natalia Chudzik 55. (k), Gabriela Grzywińska 69., Ewelina Kamczyk 72., Ewa Pajor 78.

Polska: Katarzyna Kiedrzynek - Aleksandra Sikora, Małgorzata Mesjasz (83. Małgorzata Grec), Paulina Dudek, Martyna Wiankowska (46. Natalia Chudzik) - Ewelina Kamczyk (76. Anna Rędzia), Gabriela Grzywińska (76. Sylwia Matysik), Patrycja Balcerzak (67. Emilia Zdunek), Agnieszka Winczo, Dominika Grabowska (58. Dżesika Jaszek) - Ewa Pajor.

Irlandia: Marie Hourihan (46. Grace Moloney) - Claire O'Riordan, Diane Caldwell, Louise Quinn, Sophie Perry-Campbell (90. Dearbhaile Beirne) -  Denise O'Sullivan, Ruesha Littlejohn (90. Zara Foley), Niamh Fahey (77. Emily Whelan), Katie McCabe - Aislinn Meaney (63. Amber Barrett), Rianna Jarret (53. Jessica Ziu).

Żółta kartka: Grzywińska.