Sobota, 21 września 2024

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Siatkarki z Krzanowic przegrały w trzech setach

12.10.2018 22:41 | 0 komentarzy | kozz

Zawodniczki SMS PZPS Szczyrk III nie dały większych szans siatkarkom z Krzanowic w ramach meczu II kolejki I ligi śląskiej kobiet (III liga). Gospodynie wygrały w trzech setach.

Najciekawsza rywalizacja toczyła się w pierwszym secie. Krzanowiczanki, które w pierwszej kolejce wygrały z Imieliniem 3:2, nawiązały walkę z rywalkami ze Szczyrku. Zespół Tomasza Kuziaka uległ 25:21. W drugim secie krzanowicki UKS przegrał 25:19 i trudno było się spodziwać, że coś ugra w meczu z SMS PZPS. Trzeci set był tylko dopełnieniem słabej postawy krzanowickich siatkarek. SMS wygrał łatwo do 11 i cały mecz 3:0. Porażka GS UKS spowodowała spadek na siódme miejsce w tabeli. Za tydzień siatkarki z Krzanowic zmierzą się z UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, który nie rozegrał jeszcze meczu.

SMS PZPS Szczyrk III - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:21, 25:19, 25:11)