środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Jedynka wciąż z zerowym dorobkiem

13.10.2018 17:43 | 0 komentarzy | adi

Zawodniczki UKS-u Jedynki Erbud Rybnik przegrały trzeci mecz w tym sezonie I ligi śląskiej. Marnym pocieszeniem jest pierwszy wygrany set...

Pierwszy set został łatwo wygrany przez Burzę MOSiR Mikołów, do 15. W drugim gospodynie spisały się nieco lepiej, ale i tak przegrały, do 20. W trzeciej partii rybniczanki wzięły się w garść i wygrały do 22. To pierwszy wygrany set zespołu z Rybnika w tym sezonie. W czwartej części znów zdecydowanie lepsze okazały się mikołowianki, które ponownie zwyciężyły do 15 i w całym spotkaniu do 3:1.

Rybniczanki są jednym z dwóch zespołów, który jeszcze w obecnych rozgrywkach nie zapunktował. Drugim jest UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, który... jeszcze nie rozegrał ani jednego spotkania. Co ciekawe, to właśnie z tym rywalem Jedynka zmierzy się w kolejnym pojedynku - 27 października.

UKS Jedynka ERBUD Rybnik - KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (15:25, 20:25, 25:22, 15:25)