Unia na Zamkowej zaczęła od porażki [WIDEO]

13.10.2018 20:42 | 0 komentarzy | kozz

W meczu 11. kolejki IV ligi Unia Racibórz przegrała na stadionie przy Zamkowej z GKS Radziechowy-Wieprz 1:2.

Materiał wideo:

Trener Grzegorz Jakosz nie mógł skorzystać z kluczowych zawodników jak Mateusza Kocota czy Pawła Woniakowskiego. Mimo osłabienia Unia mecz zaczęła bardzo dobrze. W 5. minucie prowadzenie raciborskiej drużynie dał Mateusz Badowski. Później jednak żadna z drużyn nie prezentowała ciekawego widowiska. W drugiej połowie Unia miała szansę do podwyższenia na 2:0, ale Rafał Chałupiński nie trafił w piłkę. Chwilę później sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym i podyktował jedenastkę dla przyjezdnych. Wykorzystał ją Szymon Byrtek. Ostatnie pół godziny to lepsza gra zawodników gości. Na 5 minut przed końcem GKS objął prowadzenie 2:1, a autorem trafienia był Daniel Grabski. Był to gol na wagę trzech punktów.

KS Unia Racibórz - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2 (1:0)