Odra Centrum odczarowała Bogumińską [ZDJĘCIA]

13.10.2018 20:48 | 16 komentarzy | adi

Odra Centrum Wodzisław Śląski ograła Dąb Gaszowice 3:0. To pierwsza wygrana wodzisławian na własnym stadionie w tym sezonie.

Odra Centrum podchodziła do meczu z serią trzech spotkań bez porażki, Dąb z kolei miał passę czterech porażek w czterech ostatnich pojedynkach. Forma z ostatnich tygodni obu ekip została potwierdzona. Jeszcze w pierwszej połowie podbramkowe zamieszanie wykorzystał Dawid Buczek, który otworzył wynik. Trzeba jednak przyznać, że goście mieli swoje okazje i przy lepszej skuteczności rezultat mógł być bardziej dla nich korzystny.

W drugiej części Odra zyskała przewagę, gdy w 60. minucie czerwoną kartkę zobaczył Kamil Sikora. W ostatnim kwadransie najpierw - po sytuacji sam na sam z bramkarzem - gola zdobył Tobiasz Wodecki, a wynik ustalił Marcin Lukoszek mocnym uderzeniem.

Odra Centrum odskoczyła od dna i po 11 meczach ma 11 punktów na koncie, co daje 12. miejsce. Dąb z 10 "oczkami" jest 14.

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Dąb Gaszowice 3:0 (1:0)

Bramki: Buczek 25., Wodecki 78., Lukoszek 85.

Odra: Świerczek, Reinhard, Malinowski, Krzyżok, Buczek, Zieliński (70' Sikorski), Cichy, Bugdoł (83' Gajda) Lukoszek, Wodecki (86' Neugebauer), Kocztorz (85. Florkowski).

Dąb: Kuczera - Jurczyk (74. Ogon), Orzeł, Szczurek, Mazur - Smołka (57. Krzysztof Sikora), Elias, Kamil Sikora, Szymura (57. Szewczyk), Stebel - Kravets (70. Niećko).

Czerwona kartka: Kamil Sikora 60.