środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Odra nie wykorzystała okazji. Janczyk na trybunach [ZDJĘCIA]

14.10.2018 20:18 | 3 komentarze | adi

Odra Wodzisław - jeszcze bez Dawida Janczyka - tylko zremisowała z Silesią Lubomia 1:1.

Odra Wodzisław miała idealną okazję, by wskoczyć na pierwsze miejsce III grupy katowickiej okręgówki. W związku z porażką Unii Turza Śląska, wystarczyło, by wodzisławianie wygrali z Silesią Lubomia. Zwycięstwa jednak nie było.

Na początku drugiej połowy uderzeniem z dystansu gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Mateusz Kondziołka, były gracz Odry. Kilkanaście minut później był już remis, a samobójcze trafienie zanotował Kamil Biły. Taki wynik oznacza, że Unia zachowała pozycję lidera, ale ma tylko jeden punkt przewagi nad ekipą trenera Ryszarda Wieczorka, w której nie gra jeszcze Dawid Janczyk. Napastnik oglądał spotkanie z trybun. Silesia zajmuje siódme miejsce i traci do lidera 13 "oczek".

Silesia Lubomia - Odra Wodzisław 1:1 (0:0)

Bramki: Mateusz Kondziołka 47. - Kamil Biły 53. (s)

Żółte kartki: Adrian kamczyk, Marcin Szymiczek, Kamil Biły (Silesia) - Patryk Dudziński x2 (Odra)

Czerwone kartki: Adrian Kamczyk 76. (Silesia) - Patryk Dudziński 76. (Odra)

Spotkanie sędziowali: Sławomir Smaczny, Zenon Chudy, Adrian Froehlich.

Silesia: Aleksander Pluta, Kamil Biły, Adrian Kamczyk, Wojciech Chłapek, Dawid Nepelski, Mateusz Adamczyk (68. Aleksander Dembowy), Błażej Dzierżawa (90+3 Dominik Szymura), Marcin Szymiczek, Mateusz Kondziołka, Kamil Brzoska (90+5 Piotr Szuścik). Trener: Piotr Hauder.

Odra: Marcin Musioł, Piotr Górnicki, Mariusz Zganiacz, Artur Gać, Błażej Szzcepanek (46. Aleksander Turkson), Adam Niemyjski, Patryk Dudziński, Damian Tarka (73. Piotr Zieliński), Krzysztof Krzyżok, Jarosław Wieczorek, Piotr Szymiczek. Trener: Ryszard Wieczorek.