Zwycięstwo AZS Politechniki Śląskiej

14.10.2018 20:31 | 0 komentarzy | epi

W 4. kolejce I ligi kobiet Politechnika Śląska Gliwice wygrała z SMS-em PZPS Szczyrk 3:2

W walce o mistrzostwo I ligi kobiet AZS Politechnika Śląska Gliwice wygrał wyjazdowe spotkanie z SMS-em PZPS Szczyrk 3:2. W pierwszym secie dużo lepiej zaprezentowały się siatkarki ze Szczyrku, dzięki bardzo dobrej zagrywce zakończyły tę część po 20 minutach wynikiem 25:12. Druga partia należała do Gliwiczanek, które wygrały 25:18. Trzeci set lepiej rozpoczęły gospodynie, prowadząc 14:6, ale bardzo dobre zmiany zrobiły Dyduła i Trocińska co zadecydowało o zwycięstwie w tej partii Politechniki Śląskiej. Całkiem inaczej rozegrany został set czwarty, w którym najpierw prowadziły przyjezdne, ale ostatecznie punkt na 2:2 zdobyły siatkarki SMS-u. W tie-breaku lepsze okazały się zawodniczki z Gliwic, wygrywając 15:7.

SMS PZPS Szczyrk - AZS Politechnika Śląska Gliwice 2:3 (25:12, 18:25, 25:27, 25:23, 7:15)

AZS Gliwice: Nadziałek, Ciesielczyk, Osadczuk, Kowalczyk, Salanciova, Pelc – Elko (L). Zagrały też: Piątek, Dyduła, Trocińska, Abramajtys