środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Zwycięstwo i fotel lidera dla KKS Zabrze

15.10.2018 16:12 | 0 komentarzy | epi

KKS Zabrze wygrał z LKS-em Plon Błotnica Strzelecka i po 8. kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli II ligi

W 8. kolejce II ligi kobiet KKS Zabrze w wyjazdowym spotkaniu wygrał 0:5 z Plonem Błotnica Strzelecka. Piłkarki z Zabrza wyszły na prowadzenie juz w 11. minucie, po golu Barbary Żelichowskiej, a minutę później prowadziły już 2:0. Pierwsza część spotkania zakończyła się trzybramkowym prowadzeniem. Po siedmiu rozegranych meczach KKS Zabrze jest liderem II ligi, z siedemnastoma punktami na koncie, o jeden punkt wyprzedzając SWD Wodzisław Śląski. W najbliższy weekend Zabrzanki zagrają na własnym boisku z K.S. Orlik Jelenia Góra.

LKS Plon Błotnica Strzelecka - KKS Zabrze 0:5 (0:3)

Bramki: Żelichowska 11., Iwańska 12., 48., Wrazidło 38., Florian 69.

KKS Zabrze: Kęsoń, Jaklowska (46. Florian), Englisz, Dziółko (78. Milota-Mikołajewska), Czmok (66. Dąbrowska), Fross (73. Brzezina), Iwańska, Ledwoń, Sypniewska, Wrazidło, Żelichowska (58. Ochota)