Pewne zwycięstwo Ofensywy Racibórz w Żorach

16.10.2018 20:59 | 0 komentarzy | kozz

Koszykarze raciborskiej Ofensywy i Żorskiej Akademii Koszykówki rozegrali we wtorek mecz drugiej kolejki III ligi.

Ofensywa przystępowała do meczu po niedzielnej wygranej u siebie z UKS MOSM Bytom z kolei ŻAK przegrał w pierwszej kolejce z Miejskim Czeladzkim Klubem Sportowym.

Od początku była duża różnica pomiędzy młodą drużyną gospodarzy, a bardziej doświadczoną raciborską Ofensywą. Na przerwę koszykarze obu ekip schodzili przy prowadzeniu gości 48:33. Po przerwie przewaga jeszcze wzrosła i Ofensywa Racibórz zapisała na swoim koncie drugie zwycięstwo co na ten moment daje jej pozycję lidera. Pozostałe zespoły mecz drugiej kolejki rozegrają w najbliższy weekend.

W trzeciej kolejce ŻAK podejmie u siebie MKKS Rybnik, a Ofensywa rezerwy GTK Gliwice (mecze 28 października)

Żorska Akademia Koszykówki - Ofensywa Racibórz 73:95