Poniedziałek, 30 września 2024

imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima

Skończyli tak jak zaczęli. Piast bez punktów

20.10.2018 20:51 | 0 komentarzy | adi

Piast Gliwice wraca z Pniew bez punktów. Red Dragons wygrali z gliwiczanami 2:0.

Gospodarze objęli prowadzenie już w pierwszej minucie po trafieniu Romana Wachuły. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać... do ostatniej minuty. Wtedy to zwycięstwo Red Dragons przypieczętował Adam Wachoński. Gliwiczanie wciąż pozostają bez punktów i zamykają tabelę.

Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 2:0 (1:0)

Bramki: Roman Wachuła 1., Adam Wachoński 40.

Dragons: Jakub Budych, Rafał Roj - Adam Wachoński, Łukasz Frajtag, Adrian Skrzypek, Dominik Solecki, Patryk Hoły, Oskar Stankowiak, Gracjan Miałkas, Kamil Kijak, Piotr Błaszyk, Roman Wachuła.

Piast: Michał Widuch, Kamil Dworzecki, Maciej Steindor - Jose Luis Santiago Gutierrez, Roberto Terol Camacho, Sergio Parra Bonilla, Marcin Grzywa, Rafał Franz, Michał Grecz, Michał Lebiedziński, Sebastian Szadurski.