Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Wyrównany bój w Gliwicach dla GTK

21.10.2018 15:35 | 0 komentarzy | adi

Druga drużyna GTK Gliwice stoczyła zacięty bój z UKS-em MOSM Bytom i ostatecznie wygrała 78:76.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Pierwszą kwartę gospodarze wygrali dwoma punktami, w drugiej goście odrobili jedno "oczko". W trzeciej części zawodnicy GTK zdołali wyjść na dziewięciopunktowe prowadzenie, ale w decydującej partii bytomianie zaczęli odrabiać straty. Całej nie zdołali i ze zwycięstwa cieszą się w Gliwicach.

GTK II Gliwice - UKS MOSM Bytom 78:76 (27:25, 18:19, 21:13, 12:19)

GTK: Michał Podulka 9, Szymon Tobiasz 4, Jacek Nowak, Mikołaj Adamczak 7, Grzegorz Nowak, Maciej Czachor 11, Szymon Kukuczka, Szymon Wąsik 26, Michał Spinczyk 7, Szymon Kusyk 8, Mateusz Poloczek 6.

MOSM: Adam Miller 1, Radosław Pyplok 5, Michał Zapert 6, Igor Bańbuła, Grzegorz Hofman, Dawid Orłowski 20, Patryk Zapert 11, Maciej Michalski 9, Karol Jagoda 14, Jarosław Wesołowski 6, Paweł Haberek 2, Szymon Jabłoński 2.