Szczyrk za mocny dla JKS-u

26.10.2018 20:19 | 0 komentarzy | adi

JKS SMS Jastrzębie przegrał na własnym parkiecie z SMS-em PZPS-em Szczyrk III w trzech setach w meczu na szczycie I ligi śląskiej kobiet.

Mecz JKS-u SMS-u Jastrzębie z SMS-em PZPS-em Szczyrk III zapowiadał się wyśmienicie bowiem obie drużyny do tej pory wygrały wszystkie spotkania. Mecz był dosyć zacięty, ale zakończył się w trzech setach. W pierwszej części gospodynie prowadziły wyrównany bój do stanu 15:16. Później przyjezdne zaczęły budować przewagę i wygrały do 19.

W drugim secie jastrzębianki prowadziły 18:17, ale ponownie w końcówce lepsze okazały się zawodniczki ze Szczyrku, które wygrały do 20. W trzeciej części ponownie przez chwilę na prowadzeniu był JKS, ale raz jeszcze drużyna pod patronatem PZPS-u wygrała do 20.

Porażka spowodowała, że JKS traci teraz dwa punkty do dzisiejszego rywala.

JKS SMS Jastrzębie - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)

JKS: Zagan, Walica, Stępień, Bury, Kuczera, Jędrysik, Szajer, Lorenc, Kijanska, Chamara (libero), Kajzerek (libero).

SMS: Łazowska, Kowalczyk, Piasecka, Hyży, Justka, Stefanik, Borowczak, Szymańska, Stambrowska, Mazur (libero).