Kolejna wygrana na koncie Odry Wodzisław. Marklowice poległy 3:0

03.11.2018 20:28 | 3 komentarze | AgaKa

Dobra passa Odry Wodzisław trwa. Sobotni mecz z Marklowicami piłkarze Odry wygrali 3:0.

Pierwsza połowa spotkania ku zaskoczeniu wielu nie przyniosła ani jednej bramki. W drugiej połowie było już znacznie lepiej. W 50. minucie pierwszego gola dla Odry strzelił Patryk Dudziński. Sześć minut później piłkarz strzelił z rzutu karnego drugiego gola dla swojej drużyny. Trzecia bramka dla Odry padła w 85. minucie. Strzelił ją Krzysztof Krzyżok.

Marklowice w tym spotkaniu bez ani jednego gola. Nie zawiedli kibice Odry, którzy po raz kolejny zaprezentowali niezwykle widowiskową oprawę. Cieszy też fakt, że frekwencja na stadionie była bardzo wysoka.

APN Odra Wodzisław Śląski - Polonia Marklowice 3:0 (0:0)

APN Odra Wodzisław Śląski: Marcin Musioł, Piotr Górnicki, Mariusz Zganiacz, Artur Gać (Antończak 87.), Adam Niemyjski, Patryk Dudziński (Kasprzyk 79.), Damian Tarka (Zieliński 73.), Alexander Turkson (Malinowski 79.), Krzysztof Krzyżok, Jarosław Wieczorek, Piotr Szymiczek

Rezerwowi: Karol Wacławiec, Patryk Antończak, Dawid Czorniczek, Piotr Zieloński, Kamil Iskin, Mateusz Kasprzyk, Kacper Malinowski

Bramki: Krzysztof Krzyżok (85'), Patryk Dudziński (50',56' - karny)

Polonia Marklowice: Marcin Antończyk, Bartłomiej Krakowczyk, Dawid Zimoń, Jarosław Pietrzak, Maciej Sachs, Karol Wita (Skupień), Przemysław Pawliczek (Peterko), Marcin Pochcioł (Pietrzak Mariusz), Paweł Miczek, Szymon Wacławik, Jarosław Pawelec

Rezerwowi: Jarosław Tokarczyk, Mariusz Pietrzak, Michał Skupień, Jarosław Pietrzak, Robert Peterko, Paweł Parzych