Ten wynik nie zadowala obu ekip [ZDJĘCIA]

09.11.2018 19:31 | 0 komentarzy | dud, kozz

W meczu 15. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy, Górnik Zabrze zremisował ze Śląskiem Wrocław.

Dla obu ekip był to ważny mecz w kontekście ubiegłotygodniowych porażek. Górnik znajdował się w strefie spadkowej, ale do jedenastego Śląska tracił tylko trzy punkty.

Mecz lepiej rozpoczął Śląsk, który objął prowadzenie dzięki celnemu strzałowi Michała Chrapka. Jednak Górnik szybko odpowiedział po strzale Suareza. Górnik nie spoczął na laurach i pięć minut przed przerwą gola na 2:1 strzelił Jimenez.

W drugiej połowie znów pierwsi bramkę strzelili goście. Na 2:2 wyrównał Pich. Do końca spotkania bramkarze obu ekip spisywali się bez zarzutu i oba zespoły podzieliły się punktami. Remis z pewnością nie zadowala Górnika i Śląska.

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2 (2:1)