Dogrywka rozstrzygnęła starcie Ofensywy z Czeladzią [ZDJĘCIA]

10.11.2018 19:20 | 0 komentarzy | tom

W sobotę w Arenie Rafako odbył się mecz 3 ligi mężczyzn w koszykówkę. Ofensywa Racibórz podjęła Miejski Czeladzki Klub Sportowy.

Gospodarze przez trzy kwarty prowadzili kilkoma punktami. W czwartej części spotkania podopieczni Krzysztofa Wałka wzięli sprawy w swoje ręce i odrobili straty. 3 sekundy przed końcem spotkania MCKS prowadził 84:82. Ofensywie udało się sprawnie wyprowadzić akcję pod koszem rywali, co pozwoliło na remis i dogrywkę, w której wyraźnie lepsi byli gospodarze.

Ofensywa Racibórz - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 97:88 (21:14, 20:23, 25:17, 18:30, 13:4)

Spotkanie sędziowali : Dariusz Bielnik, Małgorzata Gandor

Ofensywa: Sidor, Piórkowski, Jendrysek, Zwierzyna, Szkurłat, Jędrzejczak, Bednarek, Szalc, Półtorak, Barski, Szklarz, Wranik. Trener: Ksawery Fojcik.

MCKS: Polis, Rosiński, Zarzycki, Jasiówka, Krawiec, Polczyk, Wojtyczka, Cembrzyński, Krawczyk, Trzaska, Wiśniewski, Rosół. Trener: Krzysztof Wałek.