Futsal: Piast wreszcie zwycięski

12.11.2018 12:50 | 0 komentarzy | dud

W meczu 7. kolejki Ekstraklasy futsalu, Piast Gliwice wygrał z Pogonią 04 Szczecin.

Zawodnicy z Gliwic przełamali złą passę, która utrzymywała się od początku sezonu. Piast pierwsze zwycięstwo odniósł dopiero w szóstym spotkaniu rundy.

Już pierwsze siedem minut dało nadzieje na korzystny rezultat dla gości. Piast prowadził wtedy 2:0 i kontrolował mecz. Dopiero po przerwie gospodarze zaczęli dominować, jednak nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Zawodnicy z Gliwic zdołali strzelić jeszcze jednego gola i odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Pogoń 04 Szczecin – Piast Gliwice 0:3 (0:2)